Wiedźmin 3 czy sprzęt da radę?

Witam!
jako iż niedawno okazało się, że wiedźmin został mocno przeceniony na steam, stąd moje pytanie:
Czy Acer Aspire F15 f5-573g core i5-7200u 8gb ram pociągnie chociaż na stałych 30 fps?
Z góry dziękuję! ^^

Wiem, że lekcje odwołane, ale “Pan od Infy” mógł pokazać jak używać Googla. Zagrasz ze ~30fps. :wink:

Kolega wyżej zapomniał dodać że jedyne czym musisz się martwić to temperatury.
Może i odpali w tych 30 klatkach ale zaraz spadnie do 10 bo laptop nie służy do grania, ma zbyt mały układ chłodzenia.

1 polubienie

Tyle sam znalazlem, chodziło mi raczej o taka opinie jak niżej :wink:
A “pana od infy” nie widzę już jakoś 3 rok, bo szkołę skończyłem. Po prostu nie znam sie na tyle by to określić :wink:

Jeżeli koniecznie musisz, to za 25 zł odpalisz i utrzymasz mniej więcej stabilne temperatury, ale to działanie lekko po bandzie. Zdejmujesz mu tylną klapę i stawiasz na działającą podstawkę chłodzącą, wystarczy taka najzwyklejsza za dosłownie 25 zł. To dmuchanie powinno pomóc.

Ale co, to zastąpi brakujący układ chłodzenia?

Ja bym w Wiesława nie grał w mniej niż 60 fps. Popsuje to całą przyjemność z gry.

Ten układ powinien byc na miejscu, dmuchanie przez otwartą klapę powinno obnizyć nieco temp., bo jak widac chłodzenie mikre. :wink: Jednak zgadzam sie z Gomem, że na 30fps, to 0 frajdy.

Wiem jak wygląda układ chłodzenia laptopa.
Serwisuję je.

Nie dramatyzuj, właśnie magia RPG jest w tym, że przy 40FPS już jest na prawdę spoko grywalność (oczywiście nie, że sprzęt czasem dobija do 40 bo normalnie ma 30, tylki w miare stałe 40FPS). Oczywiście w shooterach to nie do przełknięcia.

Tyle że Wiesiek to nie jest RPG w klasycznym rozumieniu, tylko gra akcji z mocno rozbudowanymi elementami RPG. Co najwyżej Action RPG.

Z drugiej strony znajomy przeszedł tę grę w 20+ klatek takie miał ciśnienie i żyje :smiley:

Nie pograsz na tym sprzęcie komfortowo :confused: