Wiedźmin 3 Dziki Gon : Słaba wydajność

Witam , mam problem z wydajnością w grze wiedźmin 3 (i nie tylko , w niektórych pomimo spełnionych zalecanych wymaganiach również występowały problemy z wydajnością , mało fps , lagi , mikro zacięcia) temperatury mam dobre bo stale monitoruję . Nie wiem o co chodzi , ludzie którzy nagrywali z podobnymi podzespołami a nawet i gorszymi mieli o niebo lepszą wydajność i płynność :confused: . Na ustawieniach graficznych mam High i postprocessing to mam stałe 30-35 fps a czasami spada nawet poniżej 30 czy to jest normalne ?? Może mam coś źle poustawiane , w catalyst control center może ? 

Do Wieśka to Ty nawet nie spełniasz minimalnych wymagań a co mówić o zalecanych…

O ile procesor jest na poziomie wymaganego minimum, to grafika nie tej klasy, z 1Gb ramu to można sobie w WoT czy D3 popykać.

 

No i co z tego że 2 gb musi być skoro ludzie na 1 gb mają taką płynność , przykładowy link :

https://www.youtube.com/watch?v=ilmHi3UlGSU

/ U mnie jest o wiele gorzej … na vsyncu to nawet nie ma co gadać …

A przeczytałeś jaki ma procek ?

Zrób sobie stop klatkę w filmiku ale w czasie walki. Teren w starym Far Cry wygląda lepiej…

 

Masz jego drugi filmik i on pokazuje jak ustawił… rozdzielczość 1380x768, większość na średnich niektóre na low… raptem jak się dopatrzyłem 2 poz na high

 

A ty chcesz grać na high ?

 

Jak ktoś ma 1380x768 a porównać z np 1920x1080 to obciążenie grafiki potrafi skoczyć dwukrotnie.

Czyli co , jak bym wymienił kartę graficzną na jakąś lepszą (jakiś przykład?) to pójdzie na high ?