Wiedźmin 3 - instalacja modów

Cześć, chcę zainstalować mody do W3 : FriendlyHUD, STLM i Max udźwig chyba 9000 (mody z nexusmod). Grę mam zakupioną na gog.com (podstawowa wersja W3) w v1.31. Oglądająt tutoriale, w folderze z grą powinien znajdować się dodatkowo folder “Mod” lub “mod”, lecz ja go nie miałem. Testowo postanowiłem utworzyć ręcznie i tam wypakować mody. Dodatkowo pobrałem script mergera, lecz żadnych konfliktów nie posiadam. Po uruchomieniu gry “działania” tych modów nie widzę. Obejrzałem tutoriale na yt, ale żaden nie był mi w stanie pomóc.

Większość tych modów antywirus określa jako trojany.

Możliwe, ale testowo postanowiłem wyłączyć antywirusa

W zwykłej wersji (non-GOTY) mody określane są jako zawartość dodatkowa.
Jeśli wszystko zrobiłeś dokładnie tak jak kazano w tutorialach… to znaczy, że coś skopałeś.

Zamiast się męczyć, pobierz aplikację Vortex. Jest to oficjalny klient strony nexus mods.

@anon741072 - Pogram dalej…
Czy VORTEX potrafi poprawnie instalować mody do Wieśka 3 GOTY (GOG)?

Pamiętam, że instalowałem jeszcze ich wcześniejszym klientem (nexus mod manager - czy coś takiego) i wszystko działało. Więc myślę, że może być tylko lepiej, a nie gorzej :wink:
Ale jeśli mogę coś zasugerować, to szkoda sobie gier modami psuć :wink:

Czemu? Ja Wieśka 3 przeszedłem parę razy, z modami również sporo frajdy to dodało.
Za pierwszym razem oczywiście dobrze jest normalnie przejść, ale gra+ już można z modami sobie pozmieniać kilka rzeczy dla urozmaicenia.

Ja wiedzmina przeszedłem na ps4 wraz z dodatkami 4 razy, teraz chcę sobie go lekko zmodować i przejść ponownie :smiley:

To w GOTY 1.31 powinno normalnie działać modowanie. (w 1.32 są problemy)
Nie twórz katalogu mod ani Mod tylko katalog mods

1 polubienie