Wiedzmin 3 - monitor przechodzi w stan "tryb oszczednosci energi "

Chyba nowy patch coś napsuł mi gra  chodziła dosyć dobrze na patchu 1.06  i poprzednich , płynnie  zero wywalania  na pulpit czy inne rzeczy  a teraz pogram 5 minut i lipa obraz znika słychać że gra chodzi  monitor  przechodzi w stan  (tryb oszczedny ) zero komunikatu o jakiś błedach pomaga tylko restart  temp. grafiki i proca w normie . Skanowanie  kompa  pod kontem wirusów też nic nie dało  a robiłem już chyba wszystko  zmieniałem stery , ustawienia grafy  przestawiłem monitor by nigdy sie nie wyłączał  nic nie dało .Sprzet w podpisie .

 

Ktoś ma taki problem  ?  jakieś sugestie  ?  prosze o pomoc !!

Na forum piszemy w języku polskim - popraw swój post korzystając z polskich znaków diakrytycznych. Zdania zaczynamy wielką literą

już sobie poradziłem  uszkodzeniu  uległ konwerter  z Vga na Hdmi  to była przyczyna  karta jest teraz podłaczona bezpośrednio i wszystko  chodzi jak trzeba  :)  Temat do zamknięcia

Temat zbędny jednym słowem. Przed napisaniem tematu, wystarczyło sprawdzić podłączenie kompa.

zgadza sie  ale  dlaczego tylko w wiedzminie  czy za duże obciążenie grafy po prostu  robił sie gorący  , bo  grajac w inne gry  problem się nie pojawiał .