Wiedźmin 3 pozostaje w procesach

Kiedy wyłączę wiedźmina, gra nie zamyka się do końca. W menadżerze zadań ciągle widnieje jako proces wiedźmin.exe, który pożera 1 gigabajt pamięci ram. Po każdym zakończeniu gry muszę usuwać ten proces, inaczej gra nie włączy się ponownie, wyskoczy wówczas komunikat ‘‘game is already running’’.

Pobierz najnowsze patchy do tej gry: http://www.gry-online.pl/pliki-do-gry.asp?ID=13689. Być może usunie ten błąd.

Jest jeszcze możliwość, że ta gra będzie się długo wyłączać. Miałem kiedyś Mount & Blade Warband na starym laptopie i trzeba było poczekać aż 1 minutę, aby gra się wyłączyła, bo po wyjściu był pulpit ale proces nadal był i jak wspomniałem proces sam się wyłączy. W Twoim przypadku może warto poczekać te 5 min. Ale najpierw wolałbym zainstalować patche :slight_smile:

Pomogłem polub :slight_smile:

Jest zainstalowany patch do wersji 1.02. Niestety nie jest tak jak mówisz, długo czekałem. Zainstaluje patche, dzięki, nie wiedziałem, że tyle ich jest :). Mam nadzieję, że to rozwiąże problem, bo nie cierpię takich niedoskonałości.

Zgłoś CD-Projektowi, zbiorą info, poprawią i zapewne zintegrują z którymś z kolejnych patchy.

Być może problem zostanie rozwiązany. Jeśli to nie pomoże to zrób jak pisał użytkownik @drunkula.