Wiedźmin a zamykanie gry

Witam wszystkich :slight_smile:

Jak w temacie,co jakiś czas zdarza sie,że gra sama się wyłącza i schodzi do pulpitu.Dzieje sie tak róznorodnie(czasem podczas filmików a czasem podczas walk) Mój config jak w podpisie a gra Oryginalna. Dzięki za odp. !!

Patch zainstalowany ? Mi się też tak zrobiło kilka razy, ale to podczas wczytywania nowych lokacji.

Często to się dzieje ?

Tak zainstalowany! wiesz, co jakiś czas!! PO kilku godzinkach grania np, a czasem częściej się zdarzy. Dziwny problem dość :frowning:

Ja też mam ten problem i większość ludzi też go ma. Mi się gra wyłancza podczas filmików i zapisywania stanu gry. Udało mi się to naprawić rezygnując z full grafiki na rzecz srednich ustawnień graficznych. Zmiejszenie ustawień graficznch zwykle pomaga. Przynajmniej tak piszą na innych forach.

To mogą być za wysokie temperatury , sprawdz Everestem albo core temp.

To nie jest spowodowane wysokimi temperaturami bo u mnie też tak się dzieje jak wszystko na max detale z antylizingiem .

Dopiero zmniejszenie na średnie pomaga

z tym crackiem chodzi o to ze ja gre oryginalna pozyczylem od kolegi,no chyba ze dla was pozyczanie jest piractwem…(moze przestane kupywac papier taoaletowy bo ktos pomysli ze kibluje…idea jest ta sama…)a mowil mi ze jak cos tam cos tam nie zamontuje deamonem to nijak mi gra nie pojdzie…a wlasnie ja deamona uzywac nie moge bo on z avastem nie bardzo…i doswiadczylem juz ze z kompem dzieje sie cos dziwnego…albo sam sie wylaczal albo nie chcial sie wylaczyc…teraz jest prosto i logicznie dlaczego chce cracka do wiedzia maja oryginałke! !!

lol czy to znaczy że jeżeli sobie kupie niedługo Wiedźmina i będe chciał pograc na MAX detalach to będzie mnie z gry wywalać?!

Jesli tak to jaki jest sens kupowania tej gry? :frowning:

Zapewne da się sciagnąć jakąś latke…