Wiedźmin - Błąd CRC przy instalacji(z płyty i obrazu płyty)

Witam…

Podczas instalacji Wiedźmina (Podstawki) pojawia mi się taki problem:

651940ebfb9b1d27m.png

Gra oryginalna, instalowana z obrazu płyty (zrobiona jako kopia - wcześniej działała, instalowane było kilka razy) oraz z oryginalnego nośnika. Problem zawsze pojawia się w tym samym miejscu z tym samym plikiem.

Jak już wcześniej pisałem instalowałem z obrazu który zrobiłem jako kopię i trzymam ją od ponad roku - nie była przenoszona ani nic - instalacja działała zawsze… Zauważyłem jednak, że wcześniej był instalowany na XP… teraz instaluję na Win7 - czy to może stanowić problem?

To zainstaluj z oryginalnej płyty.

sprawdź na innym napędzie albo może masz płyte porysowaną lub napęd brudny

O ile pamiętam to u mnie Wiedźmin działał na Windows 7 x64 więc to wina uszkodzenia nośnika, czy obrazu.

Napęd jest sprawny, gra instalowana z oryginalnej płyty oraz z obrazu. Problem jest tylko z tą grą, która działa u kolegi. Najciekawsze jest to że płytka nie porysowana, a gra kolegi ma dokładnie ten sam błąd.

Dobra poddaje sie… zainstalowałem virtualbox-a, a na nim win xp… instalacja bez problemu i z płyty i z obrazu… poddaje sie…

Spróbuj na windows 7 uruchomić instalatora wiedźmina jako administrator.

Na nośniku znajdź plik setup.exe, kliknij na niego prawym PPM* i wybierz opcję_uruchom jako administrator_

*prawy przycisk myszy

Jeżeli uruchomienie jako admin nic nie da to można jeszcze do tego dodać instalację w trybie zgodności z XP.

Zgodność nie pomogła, uruchomienie jako administrator tak…

Szukałem wiele rozwiązań, ale ludzie zawsze mówią, że jest to wina płyty bądź napędu…

może skopiuj całą płytę na dysk i z dysku instaluj a graj normalnie z płyty

Może ja zadam pewno nupskie pytanie xD

Próbowałeś kliknąć ignoruj ? ;p

@drobok Problem został rozwiązany przez uruchomienie jako administrator, ale odpowiem na to pytanie - tak:P ale podczas pierwszego filmiku - intra wyskakiwał błąd programu, a ja się chcę cieszyć całą sprawną grą:P Zwłaszcza, że wcześniej działało ok;P