Wiedźmin - chcesz zacząć od 3, 4 rozdz? save!

Rozwiązałem problem. W każdym razie save’a mogę udpstępnić, jeśli ktoś chcepograć od 3 albo 4 rozdziału. W 2 i 3, zwłaszcza 3, wykonałem większość zadań pobocznych i wszystkie podpunkty głównych, wiec expa troche jest (poziom 20-22). Najniezbędniejsze eliksiry i wszystkie typy składników. Zapraszam. WERSJA 1.0, PREMIERÓWKA.

Ja bym prosił o sam początek 4 rozdziału po teleportaci geralta na brzegi :wink:

Ja bym prosił o to samo mianowicie: początek 4 rozdziału po teleportacji Geralta na brzeg

Wyślij mi najlepiej link na pw ![-o<

sorry, koledzy, będzie to możliwe dopiero za kilka dni. wykasowałem tamte save’y, a teraz jestem w połowie 3 rozdziału (przed połączeniem z radowidem i spotkaniem z wilkołakiem) i jak dojde na brzeg, udostepnie odpowiedni materiał.

piernikowaty1 , robi_111 , mój ulubiony rozdział ,więc zapis obowiązkowo się ma

http://www38.zippyshare.com/v/58178854/file.html

Trudny poziom .

Dzieki że mnie wyręczyłeś, Łukash ; D kolejny raz mi pomagasz :wink:

Dodane 10.08.2010 (Wt) 21:12

a ja nie mam siły do tej Wyzimy Handlowej. Tak potwornie muli… :confused:

Wassup997v2 ,

zrobiłeś to ?

bcdedit /set IncreaseUserVA 3072

config też tak ino ino ,a Wyzima handlowa ,przy wychodzeniu z Nowego Narakortu ,lubi przyciąć.

przy wychodzeniu z NN, przy wychodzeniu z domu Triss, przy wychodzeniu z Szulerni, z domu uczennicy Jaskra, z Klasztornej, z Kanałów, na placyku grajków, na placu targowym, na ulicy rzeźników, przy posterunku Zakonu, dosłownie WSZEDZIE. Nie wiem gdzie znaleźć ten bdcedit ; D

Możesz spróbować zwiększyć plik stronicowania ,ustaw na sztywno(max i min tyle samo) tyle ile piszę przy zalecane,sądzę że to będzie coś ok 2500MB. Potem odpal cmd i wklep

bcdedit /set IncreaseUserVA 3072

enter /Restart systemu

Może to coś pomoże.

A te wartości ustawić dla C:\ czy dla dysku z Wieśkiem?

Dodane 13.08.2010 (Pt) 0:03

Jako że ze mnie noga w każdej kategorii, od niechcenia wygoglowałem ten bcdedit /set IncreaseUserVA 3072 i na różnych forach ludzie piszą, że to rozwiązanie pod Vistę.

Dla dysku C.

Masz racje.Pod XP jest coś takiego

http://support.microsoft.com/kb/q291988/

http://www.mathworks.com/access/helpdes … ex-49.html

Tylko nie wiem jak to zastosować ,i czy to coś da, sam wiesz jakie są min wymagania dla Wieśka.

Dobra dzieki. Wymagania dobrze znam, dlatego uważam, że to i tak cud, że mi ruszył. Nie bede kombinował z komendami. Pamięć wirtualną min miałem na 2048, max chyba na 3072. Ustawiłem 2048. Promilowa różnica zapewne bedzie xD

Jak ja się nie mogę doczekać 2 ,jedynkę ,chyba z 5 razy skończyłem ,po grze całą Sagę o Wiedźminie Sapkowskiego przeczytałem,jak nie czytałeś ,a świat przedstawiony w grze urzekł Cię to naprawdę polecam ,w opowiadaniach to dopiero się dzieje ,sporo chłopaki z CDPR czerpali z opowiadań.Teraz tylko czekać na 2 ,tylko jakie to będzie mieć wymagania ,bo wygląda rewelacyjnie,i oby poprawili Wieśkowi facjate :smiley:

Poprawią, a jak nie to sie za nich zabierzemy xD

Czytałem “Ostatnie życzenie” (2. tom opowiadań) i “Krew elfów” (pierwsza część sagi) i jestem pod wielkim wrażeniem. Z grą miałem problemy już po pierwszym miesiącu grania (pierwszy raz zagrałem 3 kwietnia 2009) i wstrzymywałem sie do ~kwietnia tego roku. Dopiero wtedy przeinstalowałem system, ccleaner, świeży directX, sterowniki polecone przez dobrychprogramistów :smiley: i przechodzę 2 raz. Masz konto na forum thewitcher?

Tak się skończy ,jak tego nie zrobią :smiley: ,żeby choć trochę miał tą gębę zakazaną , i żeby był podobny do tego z 1.Tłumaczą to tym że na starym silniku facjata Wieśka nie mogła wyglądać lepiej ,i że nie byli z niej zadowoleni ,ale właśnie taka była dobra.

W pierwszym wydaniu to chyba każdy miał problemy ,ładowanie lokacji to był koszmar ,normalnie zwariować szło, potem z patcha na patcha było lepiej .A w ogóle miałem to samo z Kikimorą ,o czym piszesz w pierwszym poście ,też myślałem że mnie krew zaleje :smiley: ,dobrze że miałem wcześniejszy zapis i jakoś się udało .Potem znowu miałem mega bloka na płonących barykadach (bastion) aard nie działał ,jakoś wtedy wychodził patch 1.2 i na szczęście pomogło rozpoczęcie rozdziału od nowa.

Warto przeczytać wszystko ,po kolei,bo to tak jakbyś zaczął w 2, i zakończył grę w 2 rozdziale :smiley:

Konto mam,ale jestem Dziecko niespodzianka :smiley: ,raczej interesują mnie nowości.

Ogólnie to dla mnie najciekawsza,najlepsza,najbardziej intrygująca gra w jaka grałem.

Szacunek ; D

Sapka przeczytam, oczywiście, że przeczytam. Jest genialny. Na youtube jest coś w rodzaju konferencji prasowej właśnie z nim (

). Zachwyca mnie jego język i w ogóle osobowość :D

A co do forum, to ja też jestem Dzieckiem Niespodzianką xDDD

Dodane 14.08.2010 (So) 14:11

Oj, sorki, Zmutowane Dziecko XD

Da ktoś początek aktu 3 trudny? ![-o<

mateusz93711 , z III rozdziału mam tylko ten http://www45.zippyshare.com/v/85789495/file.html -000041 - Dom Triss-041 ,może się przyda :?: :slight_smile:

Dzięki. Przydał sie.