Wiedźmin Edycja Rozszerzona - kilka pytań

Witam,

Mam kilka pytań odnośnie gry “wiedźmin”.

Czy jak zainstaluję patch do wersji rozszerzonej to będę mógł korzystać ze starych save ?

Czy muszę oddzielnie instalować polish pack, czy automatycznie się zainstaluje?

I co tak naprawdę daje patch 1.4, oprócz upgreade do wersji rozszerzonej ?

Patch 1.4 czyli edycja rozszerzona musi zostać ściągnięty ze strony producenta a prócz niego musisz ściągnąć plik z językiem polskim-jak już będziesz miał te 2 pliki to uruchamiasz instalator patcha i on już sam zainstaluje dodatek + język polski z pliku językowego.po instalacji gra nie będzie możliwa-musisz kliknąć zarejestruj grę i tam podać lub założyć konto i podać kod seryjny do rejestracji obecny na podręczniku “instrukcja do gry” z tyłu na okładce-Klucz rejestracji CD projekt RED na białym pasku takim.po rejestracji możesz grać a co daje dodatek? poszukaj na google ale prócz nowego edytora i nowej przygody dodaje ulepszenie silnika gry tzn. szybciej znacznie wczytują się lokacje i gra chodzi płynniej oraz postacie gdy mówią to gestykulują bardziej co sprawia większe wrażenie że są to istoty realne,poprawionych wiele tekstów podczas rozmowy.Warto-aha patch instalujesz na czystą grę

p.s. patch instaluje się długo-nieraz kilkadziesiąt minut więc się nie dziw a co do savów to nie wiem ale powinny działać

O, dziękuję bardzo za szybką i szczegółową odpowiedź :slight_smile:

Mam Wiedźmina ER ale LEKKO mi się tnie mój komp to :AMD Athlon 64 Processor 2800+ 1.80 GHz

2,00GB RAM

GeForce 7300Gt Super 512MB . Co może być przyczyną ???