Wiedzmin - Gdzie depozyt w 5 rozdziale ?!

Skończyłem wszystkie główne questy no i ( wg. poradnika ) po skończonym kręgi Na Wodzie, miała do mnie przyjść elfka i miał sie zacząć nowy quest, ale…nic takiego ! Co mam robić ?

EDIT:

Z tym wyżej już sobie poradziłem, ale nie wiem czy addę w V rozdziale zabić czy odczarować. No bo niby mam byc neutralny i jako wiedźmin powinienem wykańczać potwory, ale z drugiej strony powinienem jej darowac zycie. Problem w tym, że autorzy gry nie uwzględnili, że Geralt NIE podejmował cały czas jednej decyzji tylko kilka w książce…Więc co zrobić, żeby postępować jak wiedźmin wg. gry ?

EDIT:

Z tym @up ok, teraz co innego : Gdzie w 5 rozdziale jest depozyt ?!

Wszystko, no prawie wszystko masz tu. A jak nie znajdziesz odpowiedzi, zarejestruj się i załóż nowy temat. Też mam Wiedźmina, ale jestem dopiero w II akcie. :smiley:

CobraStyle

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Lepiej nie zabijaj, dostaniesz takto dość kasy i poparcie króla

do tej elfki musisz iść tam gdzie ubiłeś tego wodnego potwora, najlepiej po pewnym czasie to dostaniesz fajny srebrny miecz lepszy od wszystkich :wink:

ja strzyge zabiłem bo moglem sobie zrobic miksturkę ze składnika specjalnego a czystałem w poradniku że wybór ten nie wpływa tak mocno na fabułe