Wiedzmin, gra w kosci

Witam !

Jestem w 3 akcie w wiedzminie i w koncu chcialbym zagrac sobie z troche lepszymi przeciwnikami w kosci , ale wszyscy twierdza ,ze jestem leszczem :stuck_out_tongue:

Pokonalem ogrodnika , Carmen … i niewiem z kim moge sobie teraz pograc … .

Prosze o rade.

Pozdrawiam :):slight_smile:

Poradnik do gry, strony 23/24, 41, 69.

nom niestety to mi zbytnio niepomaga… gra zakupiona w niemczech ( mieszkam w niemczech).

Poradnika niemam , jedyne co dostalem to mapa no i gra no i oczywyscie ksiazeczke … .

Na 24 stronie mam napisane o minimapie i o znakach , na 41 opis rozwijania sie znaku Quen a na 69 sa opisane minigry , niestety sa tam tylko napisane zasady gry w kosci… .

Bylbym wdzieczny gdybys mogl napisac co nieco na ten temat.

ps. po zarejestrowaniu gry patrzalem tez troche na glownej stronie gry ( w materialach dostepnych tylko po rejestracji) lecz tez niczego nieznalazlem.

Pozdrawiam.


Wpadl mi w rece poradnik ze strony gry-online… przeczytalem tam o tym ,ze musze powiedziec zoltanowi o tym ,ze odnioslem kilka zwyciestw … wtedy zoltam mialby mi powiedziec ,ze w misiu kudlaczu musze wygrac ze 4-oma kolesiami … lecz to bylo w drogim rozdziale… a niewiem gdzie w tej chwili moge znalezc zoltana … znaczy to to ,ze juz niebede mogl grac w kosci z profesjonalistami ??

Prosze o odpowiedz bo bardzo zalezy mi na grze w kosci :slight_smile:

Vaska - na bagnach

Zoltan Chivey - wyzima klasztorna / Kudłaty miś

więcej nie pamiętam może kogoś przeoczyłem ale chyba to wszyscy