Wiedźmin jak dostać się na cmentarz? Śluz Dagona

Witam. Mam problem z dostaniem się na cmentarz. Otóż gadałem z grabażem, który powiedział mi, że jeżeli Talar odpuści mu jego długi, ten mnie wpuści. Ok, poszedłem do pasera, pogadałem, okazało się, że trzeba go oczyścić z zarzutów, tak też zrobiłem, po czym poszedłem do niego. Powiedział mi, że teraz mogę iść do grabaża i powiedzieć mu, że nie musi mu nic płacić. Jest tylko jeden mały problem, nie mam nowych opcji w rozmowie z grabażem i nie wiem, jak mogę się dostać na ten cmentarz. Czyżbym musiał wykonać jeszcze jakieś zadanie?

PS. Gdzie znajduje się sefira w kanałach?

http://www.gry-online.pl/S023_gra.asp?ID=2212 gra nie przypadła mi do gustu-doszedłem tylko do wezimy klasztornej :stuck_out_tongue:

Musisz mu podarować mocny trunek (moze byc wino,wodka) i wtedy wpuści Cb na cmentarz. Jezeli nie masz opcji rozmowy ew podarowania prezentu cofnij save’s.

kijek - kup oryginał.

W oryginalnym pudełku jest szczegółowy poradnik w formie drukowanej, wiem bo grałem w to kilka razy.

srrs - dowiedz się, co to jest Steam, a jakbyś miał jeszcze jakieś wątpliwości, to mogę je szybko rozwiać. Poza tym w poradniku pisze tylko "anulując długi grabarza u pasera Talara (po zakończeniu zadania Podejrzany: Talar).

Od wdzięcznego Grabarza, poza kluczem, otrzymamy również receptę na Filtr Petriego." a to mi w niczym nie pomaga.

Co do grabarza, to niestety, wpakowałem w niego 10 flaszek, a ten nic, więc to raczej nie to :expressionless:

Nie wiem dokładnie, w którym miejscu jesteś, ale wejście na cmentarz wyniknie z fabuły. Po prostu kontynuuj pozostałe wątki, aż będziesz musiał wejść na cmentarz - ja tak robiłem i się udało :wink:

Zdaje się, że na grabarza działał tylko jakiś bardzo mocny trunek i dość rzadki? Tu nie jestem pewien…

Poczytaj na oficjalnym forum wiedźmina bo sam z tamtąd brałem tą podpowiedź…

Na grabarza działa jakaś krasnoludzka nalewka. Nie jest rzadka, można ją kupić w Misiu. Sefira w kanałach byla w kuroliszku.

Próbowałem podarować mu tenże trunek, jednak udało mi się zdobyć tylko dwie butelki, w tym jedną w Misiu Kudłaczu. Cóż… jak grabarz nie pomógł, to trzeci rozdział z pomocą przyszedł.

Wyzimy nie Wezimy :stuck_out_tongue: .Żałuj że nie grałeś dalej ,gra się niesamowicie rozkręca z rozdziału na rozdział.

kijek , już po fakcie ale mam pytanie ,czy na imprezie u Shani byłeś ? ,bo tam dowiadujesz się że Talar jest niewinny i to pcha fabułę dalej. W ogóle ten steamowy Wiedźmin jest spatchowany do 1.5 ? W pierwszej wersji były problemy z blokowaniem się fabuły.

Tak, byłem na tej imprezie. A co do Steamowego wiedźmina, to tak, zawiera patch 1.5.

Ale dali czadu z tym Wieśkiem na steam za 4€ :slight_smile: .Teraz byle do maja ,kolekcjonerska 2 już zamówiona :slight_smile:

Mam jeszcze jedno pytanie, co prawda nie związane z cmentarzem, ale nie chcę zakładać kolejnego tematu o Wiedźminie. Otóż czy jest jakaś książka, która zawiera receptę na miksturę ze śluzem Dagona?

kijek ,

http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Eliksir_ze_śluzu_Dagona_(zwój)

Czyli w kierunku łodzi i walka z Berengarem.

Czemu od razu walczyć? Puściłem go wolno. A poza tym po prawie 7 GB zapisanych stanów gry ukończyłem Wiedźmina, ale coś czuję, że jeszcze do niego wrócę i to nie raz :slight_smile:

Ja go parę razy ubiłem i parę razy puszczałem :lol:

Dobre masz przeczucie :wink: Gra jest rewelacyjna ,i chyba sobie do niej niedługo znowu siądę. Tu masz jakby Cie interesowały różne mody

http://www.moddb.com/downloads?filter=t … game=10062. Dobry jest Flash mod ,klik

Polecam Sage i opowiadania o Wiedźminie A.Sapkowskiego jak nie czytałeś ,a warto :wink: