Wiedźmin - Jakie edycje są wydane

Siema. Nie znam się za bardzo na Wiedźminie i Wiedźminie 2.

Czy mógłby ktoś mi tu napisać jakie są edycje tych Wiedźminów do kupienia na Pc.

Z tego co się orientuje to

Wiedźmin część 1 - Edycja rozszerzona (Platynowa) - zintegrowane wszystkie patche i dodane mody.

Wiedźmin część 2 - niedługo w sklepach ma się pojawić Edycja rozszerzona.

Z Wiedźminem 2 jest fajnie, bo nawet kupując wersję premierową gra aktualizuje się do najbardziej rozszerzonej wersji automatycznie.

Tak samo będzie 17 kwietnia, już zapowiedziano że w momencie wyjścia Edycji Rozszerzonej istniejące wersje zostaną zaktualizowane.

Niestety nie wiem jak to było z częścią pierwszą, gdyż kupiłem od razu rozszerzoną.

Ok. Dzięki.

Do Wiedźmina 1 był do dokupienia pakiet rozszerzający za bodajże 20 zł:/ Nie dość, że ktoś kupił kota w worku bo przed premierą, to jeszcze potem musiał dopłacać:/ Z wiedźminem 2 już tak nie było:)

Chyba nie do końca jesteś zorientowany w temacie. Faktycznie, można było to kupić na płytach, ale to było dla osób które chciały mieć pudełko. Jeżeli ktoś tego nie potrzebował, mógł spokojnie, legalnie pobrać to z sieci.

Dodane 12.04.2012 (Cz) 18:31

marcin6105 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038