Wiedźmin - Królowa Kikimor

Witam, robię wszystko tak jak napisali w poradniku do gry i jak zademonstrowali na youtube.pl Mam grę zaktualizowaną do wersji 1.4 i gdy zawalam wielką salę mnie też zabija mimo, że stoję w tym mniejszym korytarzu.

Poradźcie jak przejść to.

Dziękuję i pozdrawiam.

Musisz zawalac ten korytarz belka po belce i nastepnie uciekasz tam, gdzie l;ezy taka skrzynia ze zlotem i miksturami. Musisz szybko to zabrać i wyjsc tym drugim korytarzem, bo to sie na ciebie samo zawali. Ja to przeszedlem za pierwszym razem i mnie nie zawalilo. Wieksze problemy mialem z zabiciem tej Kikomory.

Witam, ja tam nie znalazłem żadnej skrzyni w tej wielkiej komnacie ;/ Nie wiem czemu, ginę nawet jeśli stoję w tym korytarzu ;/

ej to pewnie problem w grze. a masz oryginala ??

Oryginalna na 99,00,- przed wczoraj zaktualizowała się do wersji rozszerzonej.

no trudno

To jest trudna część, musisz uważać, żeby kikomora Cię nie ugryzła, żeby małe Cię nie zjadły i żebyś sam się tymi belkami nie zabił. Użyj Aarda, ale jeśli masz jakieś punkty to ulepsz Aard i z jak największej odległości to rzucać. Chyba było trzeba tylko 3 razy rzucić z kierunku belek i uciec do tej dużej sali, a ona sama się zapadnie.

Siemka, już przeszedłem. Zawaliłem te belki w tym małym korytarzu i przebiegłem przez salę, gdy byłem w małym zaczął się trząś ekran i sala się zawaliła z Kikimorą a mi nic nie było :smiley:

Pozdrawiam :slight_smile: