Wiedzmin po polsku za granica?

Witam!

Mam pytanie , mam zamiar w koncu kupic sobie wiedzmina ale… mieszkam w niemczech…a chcialym bardo grac w ta gre po polsku… czy niewie ktos czy gra jest do zainstalowania w kilku jezykach lacznie z jezykiem polskim ??

Jezeli nie , to czy istnieje spolszczenie do gry ktore mozna za darmo i legalnie sciagnac z internetu ??

Pozdrawiam

Powiem tak…

Gra w której jest język polski jest sprzedawana tylko w Polsce i w Czechach (do wyboru polski, czeski)

Na resztę świata poszła wersja mutli5 ( niemiecki, francuski, angielski, hiszpański? i coś tam jeszcze :stuck_out_tongue: )

A spolszczenia raczej nie ma, czy to legalnego, czy nielegalnego, bo pewnie by ważyło z 1GB albo i więcej…

Jednym polską wersję kupisz tylko w Polsce i w Czechach.

jedyny sposób kupić w jakimś sklepie internetowym i czekać na przesyłkę międzynarodową

Na pewno polskie sklepy internetowe mogą Ci wysłać przesyłkę za granice.

Szczerze mowiac nieinteresuja mnie zakupy online bo sie kiedys na rodzaju ‘‘tych zakupow’’ przejechalem … .

No nic trzeba bedzie sobie jakos radzic , popatrze jeszcze na necie za spolszczeniem … moze cos znajde a jak nie to trudno sie mowi , po niemiecku pogram co mnie oczywisie bardzo boli.

Pozdrawiam.

http://www.ftp2share.com/folder/de843ad … nie%20Wiedźmin

pelne spolszczenie do wiedzmina.isntalujesz obojetnie jaka versje jez i postepujesz zgodnie z plikiem readme

Ładny rozmiar ~550mb spolszczenie xD Pewnie przez dialogi jest taki rozmiar…

Ja już bym wolał grać w obcym języku :stuck_out_tongue: (no chyba że bym miał jakieś chińskie krzaczki, to wtedy bym rozważał spolszczenie :smiley: )

tylko że niemiecki (wiem że spolszczenie nie obejmuje dubbingu) troszkę jest wkurzający :D, te słynne teksty nie będą tak samo brzmieć tak jak w wersji PL :smiley:

Noo lipa będzie tylko javol, javol, ja ja, nein, nein… :wink: Nie lepiej wpaść do rodzinki do Polski i tam kopić? :smiley:

to niechodzi o to ,ze nierozumiem niemieckiego tylko dokladnie jak napisal laki000 denerwuje mnie to jak geralt mowi po niemiecku… hehh… tak spartaczoneglosy sa podstawione ,ze sie w glowie niemiesci.

Jak to bywa w niemieckich wersjach :wink: Jak zamówisz grę w dobrym sklepie Online to się nie zawiedziesz :slight_smile: Ale nie wiem ile będzie kosztować przesyłka międzynarodowa.

co do spolszczenie ktore wstawil boko , super wszystko dziala jak nalezy :smiley:

Odrazu lepiej sie ga po polsku no i w koncu prawdziwy wulgarny jezyk ktory super pasuje dotej gry :slight_smile:

Pozdrawiam.

mogli by wypuścić takie wersje MultiLang gdzie by były wszystkie języki a nie bawić sie w grupowanie :D…

mam takie pytanie… wszędzie na pudełkach pisze (tych zagranicznych) The Witcher, a na czeskiej pisze Zaklinać :smiley: gdzie tu sprawiedliwość ? :mrgreen: :mrgreen:

Na moim pudelku tez jest napisane The Witcher , a po niemiecku powinno byc Der Hexer :stuck_out_tongue: ( ale zwalona nazwa hehe :stuck_out_tongue: )