Wiedzmin - problemy z grafiką - BŁAGAM pomóżcie!

Witam. Mam problem z grafiką w Wiedzminie - od reinstalla systemu POTWORNIE mi się tnie, istny slideshow. Patch 1.2, instalowanie na zmianę sterowników do mojego radka, wyłączanie zbędnych procesów - nic to nie dało.

W dodatku we wszystkich lokacjach, oprócz wnęrz oraz Kaer Morhen, mam czarne tekstury, jakieś figury geometryczne, widać tylko miecz, gałki oczne i zęby Geralta - CO ROBIĆ?! błagam, pomóżcie, na nowego kompa zbiorę pieniądze nieprędko… o ile w ogóle. Ratujcie mnie :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Jeśli grasz na tym sprzęcie to się nie masz czemu dziwić. Wiedźmin ma dość duże wymagania.

czyli co wczesniej nie cielo

własnie nie :expressionless:

ale wczesniej zacinał się JEDYNIE w wyzimie handlowej :frowning:

Kumpel odpalił Wiedźmina (demo) na Sempronie 1.8GHz 768MB RAM’u i Radeonie 9550 128Mb i też mówił, że ma problemy z grafiką. Mimo wszystko twierdził, że na minimalnych można grać. Spróbuj najnowszych sterowników do karty graficznej i DirectX’a 9.0c

Wymień kartę graf. i będzie ci śmigać.

directx nie pomógł, teraz się nawet nie wczytuje Dom Shani :expressionless:

zainstalowałem ten z listopada 2008…

no trudno. Będę maksymalnie oszczędzał i we wrześniu kupuję kompa - od dawna marzyłem o gta IV :smiley:

jednak - gdyby się znalazł jakiś cudotwórca, który wie, jak mi pomóc - byłbym wdzięczny do grobowej deski ^^

W wakacje wartałoby w Wieśka popykać

Pozdro :stuck_out_tongue:

nie napisales jaki to windows, czy service packi dodane, jaki poprzedni windows takze. przydalyby sie te informacje :slight_smile:

Windows xp professional (na stówe 32 bit) service pack 3 (zainstalowany na dwójkę)

Dodane 19.05.2009 (Wt) 14:42

poprzedni windows też z tej samej płytki, też z doinstalowanym service packiem 3. przeinstalowałem, żeby się wirusów pozbyć - nie mam antywirusa.

zainstaluj sterowniki OMEGA i użyj takiego programu który jakby “dodaje” pamięci ram, już nazwy nie pamiętam dokładnie

Sterowniki do tego radka to tylko NGO lub Omegi. Dodatkowo przydziel sobie więcej pamięci wirtualnej, w Twoim przypadku coś koło 1,5 GB powinno być. Program który zarządza RAM-em typu CachemanXP też byłby mile widziany.

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1676

wg tego gra nie powinna dzialac poprawnie na twoim procesorze.

jak ci sie chce bawic, wywal windowsa znow, zainstaluj direct x z plyty z wiedzminkiem i zobacz jak smiga bez patcha. potem zainstaluj patch i sprawdz jak smiga z patchem… nie wiem czy pomoze, ale sprobowac warto :slight_smile:

mi wiedźmin działał na 2000+ na minimalnych i się nie cięło

jak się przydziela ram? : O

bardzo by mi się to przydało :smiley:

Menace - dziękuję, pokombinuję ^^

ctr - najważniejsza jest karta grafiki :stuck_out_tongue:

Dzięki za pomoc, może coś z tego wyjdzie.

ja grałem na palicie x800gto 256mb DDR3 - fakt, lepsza od 9600se