Wiedźmin - problemy z płynnością

Witam!

Kupiłem grę wiedźmin i napotykam jak dla mnie dość dziwny problem. Gra się tnie.

Konfiguracja komputera:

AMD Phenom II 720

4 GB Ramu DDR3

ATI Radeon HD4850 1GB

Windows XP SP3 + automatyczne aktualizacje

najnowsze DirectX

najnowsze stery od ATI (AMD Catalyst™ Accelerated Parallel Processing (APP) Technology Edition 10.12)

Do gry zainstalowałem najnowsze patche (1.4 i 1.5 oraz spolszczenie wraz z 1.4). Grę także raz przeinstalowałem, nie przyniosło to skutków.

Może wy macie jakiś pomysł, co może być nie tak?

Gdzie kupiłeś ? Na steam ?

Nie. Normalnie w Empiku. Już sporo czasu temu, ale miałem czasu pograć.

Widziałem wątek, że to problem ze sterownikami od ATI (10.12). Tylko mam problem z odinstalowaniem, bo w Dodawanie/usuwanie programów nie mam Ati Display Driver. Więc nie mam co odinstalować . Co z tym zrobić?

W takim bądź razie, ja Ci niestety nie pomogę, ponieważ nigdy nie miałem do czynienia z kartami ATI.

Może spróbuj usunąć CCleanerem

W menedżerze urządzeń w zakładce - karty graficzne jest opcja - przywróć sterownik - która przywraca poprzedni sterownik, w razie gdy najnowszy zainstalowany źle działa

nie miałem co przywracać, bo to był pierwszy sterownik na nowym systemie. ale jak odpaliłem instalkę od 10.9 tam było odinstaluj, a później już według instrukcji z forum. ale to nie pomogło. wyłączenie wygładzania krawędzi i filtrowania ant… coś tam pomogło. ale to nie rozwiązuje problemu. ta gra powinna śmigać na max.