Wiedźmin się zacina

mam procesor Intel Celeron CPU 2.80GHz, 1.0GB RAM, NVIDIA GeForce 7600 GS.i wiedźmin bardzo się tnie,czy można coś z tym zrobić? :frowning: THX za odpowiedź!

Tak.

  1. Zmienić procesor na szybszy.

  2. Zmienić kartę graficzną na wydajniejszą.

  3. Dokupić 1 GB RAMu.

Oczywiście, musisz wszystkie te 3 rzeczy zrobić równocześnie.

A jeżeli chcesz grać na swoim dotychczasowym sprzęcie, to zmniejsz detale na niższe i ustaw niższą rozdzielczość.

wiedźmin ma wyrąbane wymagania ;D ale mi jeszcze wejdzie :smiley:

Bardzo dziękuje za pomoc :smiley:

jesli masz windows VISTA to sie nie dziwie ale AREH tez ma racje

siema moze mogli byscie mi pomuc mam pewien problem z wiedzminem, po niemal kazdym zakonczeniu sie wczyytywania gry zacina sie ona a dokladniej nie gra tylko poprostu nie moge dalej isc, moglem gre zapisywac po zacienciu i po ponownym uruchomieniu sie gry dalej grac ale po scenie milosnej ktora mamy jeszcze na poczatku gry zara po przygotowaniu mikstury kiedy to mam opuscic zamek gra zacina sie juz tak ze nie da rady zapisac… czarny ekran i muzyka leci nic nie moge zrobic… pomuszcie plz

jedno wiem napewno nie jest to wina pc mam procka quada 4x 2.4ghz GF 8600GT 512 mb 4gb ramu 833 mhz gigabyte gra chodzi mi bardzo dobrze na maksymalnych ustawieniach probowalem takze na minimalnych ale to samo sie dzieje probowalem na patchu 1.0 , 1.1 i 1.2 wszedzie to samo wiec prosze o pomoc

kirlen , na forum używamy polskich znaków (ą, ż, ę, ó, itp.), w związku z tym proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem postu do śmietnika.