Wiedźmin/The Witcher-problem z patche

Witam! Mój problem dotyczy gry Wiedźmin jego patchów i ponownej instalacji gry. Chciałbym, żeby ktoś opisał mi instalacje patchów poprawiających grę TWEE_Upgrade-Unregistered.exe i TheWitcherPatch.1.5.exe. Nie wiem jak w ogóle je zainstalować.

Drugi problem dotyczy samej gry.Chciałem ja odinstalować, ale nie mogłem znaleźć takiej funkcji więc usunąłem po prostu (folder na dysku i pasek we wszystkich programach).Widocznie źle postąpiłem, ponieważ teraz gra nie chce się zainstalować:(. Ikona instalacji wogole nie reaguje…;(

Patche - pewnie wystarczy kliknąć instalkę i się automatycznie zainstalują :]

Co do odinstalowania gry, to trzeba było sprawdzić w “Dodaj/Usuń programy” w Panelu Sterowania lub jeśli tam nie było wpisu, to w folderze gry w Program Files poszukać pliku “Uninstall” lub podobnie nazwanego :roll: No nic, uruchom CCleaner (jeśli nie masz, to pobierz i zainstaluj) i przeczyść rejestr systemu oraz ewentualnie dysk ze zbędnych plików. Po tym spróbuj ponownie zainstalować grę.

Pobrałem ccleaner już dawno tylko nie wspomniałem(sorry):smiley: poszukałem problemów usunąłem i dalej nie reaguje po kliknieciu byc moze dlatego że zrobiłem kopie zapasowa? usune i zaraz zobacze po restarcie co sie stanie.

A mówiąc o patche to klikam i otwiera sie okno komend windows i pika tylko poziomy kursor a po ok 30 sek znika.

Dodane 22.01.2011 (So) 15:39

I nic! !!

Dodane 22.01.2011 (So) 17:49

czy nikt mi nie moze pomóc?;/

Dodane 22.01.2011 (So) 18:28

Problem rozwiązany do ZAMKNIĘCIA!