Wiejskie życie-opcje grafiki?

niewiem czy dobry dział ale mam nadzieję że tak

pytanie za 10000 punktów

niech ktoś mi powie jak to możliwe,

z grafiką można robić wszystko ,ale jak to możliwe aby na portalu społecznościowym w grze wiejskie zycie normalnie pole skłąda się np, z kwadratów 1na 1 centymetr ,i na polu mieści się ich np,100, jednak gracze mają kwadraty tak małe że mieści się ich nie 100 w polu tylko 200

sprecyzuj to co napisałeś, bo czyta się to łopatologicznie … zapuść screenem wyjaśnij, rozpisz :slight_smile:

jeszcze raz pokolei

przykład

w grze jest np, szklarnia w której znajduje się np 20 kwadratów które się obsadza roślinami ,i teoretycznie nie może być w niej więcej ,trzeba dokupić następną jeśli się chce mieć ich więcej, jednak są gracze którzy mają w szklarni nie 20 kwadratów tylko 30 jak oni to robią a więc mają np,posadzonych nie 20 drzew tylko 30

@madzia121

Nie gram w takie gry, ale podejrzewam, że jest to możliwe dzięki opłacie jakiegoś abonamentu, albo wysłania odpłatnego sms’a dzięki któremu można “powiększyć pole”. Na tym takie gry bazują. Sama gra jest darmowa, ale jak się chce coś więcej, szybciej zrobić to trzeba zapłacić.

Tak tak, zgodzę się z tym. Teraz zrozumiałem treść :slight_smile: Może być abonament z lepszymi rzeczami, powiększenie pola przez wykupienie takowej opcji lub/i mikropłatności w grze.

madzia121 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.