Wiele części - bardzo niskie ceny! [WYPRZEDAŻ]

Witam, robię wyprzedaż, zdjęć nie daję, ale jak ktoś będzie czymś zainteresowany, to doślę.

 

Karta dźwiękowa SoundBlaster Audigy2 ZS - stan idealny,

Cena: 50zł [allegro - 100zł i więcej]

 

W pełni sprawna karta graficzna Zotac GeForce 8400GS 5112MB z pudełkiem, papierami i tak dalej. Jest to normalna wersja, nie low-profile!

Cena: 40zł [allegro - 90zł i więcej]

 

Wiele kości pamięci DDR1 256MB [7sztuk, które sprawne są nie wiem, ale pewnie niektóre są dobre, w tym jedna ma radiator GEIL] + w stanie idealnym [na pewno działająca kość]  Kingston 1GB DDR1.

Cena: 25zł [allegro - komplety po 50zł i więcej]

 

Gigabite GeForce 6200 low profile, czy sprawna… nie mam jak sprawdzić, rok temu działała - na 99% tak

Cena: 30zł [allegro - 70zł i więcej]

 

Profesjonalne chłodzenie  Gigabyte cooler 3D - kręci się - do tego takie dwie szyny do płyty głównej [tej poniżej - był z nią] :slight_smile:

Cena: 20zł [allegro - brak porównania]

 

Płyta główna Intel E210882 + Pentium 4 2.4GHz  [nie jest znany mi stan płyty]

Cena: 20zł [allegro - brak porównania]

 

Płyta główna MSI N1996  + Intel Pentium 4 + chłodzenie Intel BOX [procek na pewno sprawny, ostatnio działał mi na innej płycie, ale stan płyty nie jest mi znany]

Cena: 20-30zł [allegro - brak porównania]

 

Dyski ATA, Barracuda 80GB, Samsung 80GB, WD 120GB

Cena: jak ktoś będzie zainteresowany to uzgodnimy, ale wcześniej gdzieś spróbuję jakiś podłączyć i sprawdzić czy jest sprawny, ale ok 20zł za 80GB - 30zł za 120GB [allegro - znacznie więcej]

 

Pilot HP z serii DV6

Cena: 10zł 

 

Napęd do DV6

Cena: 10zł

 

Matryca 15,4 cala, 1280x800, idealna

Cena: 110zł

 

Porty do DV6

Cena: 20zł

 

Oczywiście możemy się targować,a le pytanie… Czy jest z czego? Wszystko na allegro kosztuje nawet 3 razy tyle… A ja potrzebuje miejsce w szafie :slight_smile:

 

*********************

 

Kontakt:

Skype: Jarosław Turaj

GG: 44227777

Mail: mraf.pl@gmail.com

Tel.: 791311514 [Play] - można pisać z bramka.pl

 

Wysyłam jak ktoś chce, opakowanie to też koszt, ale to będę uzgadniał z każdym indywidualnie. Możliwa wystawa na allegro, ale wtedy + koszty prowizji.

 

Pozdrawiam!