Wiele pulpitów + osobne procesy

Witam

Mam pytanie czy ktoś z Szanownego Grona forumowiczów nie spotkał sie kiedys z takim programikiem który :

  • tworzy wiele pulpitów (to nei jest główny problem)

  • na każdym z pulpitów są osobne procesy (główna część problemu)

Program ma działać pod Windozą :frowning:

poszukuje juz takiego programu od dłuższego czasu ale niestety znaleść nie moge :frowning:

Jak by ktoś miał namiar na taki Programik to wielce bym prosił o kontakt na forum :slight_smile:

Z Góry dziekuje i pozdrawiam

JK

Pełna wersja Enhanced Virtual Desktops

http://www.komputerswiat.pl/ks/archiwum/ksxp0506.html

Tak wiem próbowałem ten program

ale chodzmi o to zeby np jak na pulpicie nr 1 wykonuje sie proces 1 który ma za zadanie ruch myszką z punktu A do punktu B a na pulpicie nr 2 bym miał pełna kontrole nad myszką :cry:

Nic nie kumam . Opisz to jakoś inaczej .

Może ci trzeba dwa monitory i dwa procesory w jednym kompie :lol: plus dwa działajace systemy naraz. :lol:

Dobrze kumasz :lol:

Potrzeba mi właśnie coś takiego co jakby symuluje prace na 2 pc-tach w tym samym czasie tylko zeby 1 był jakby na 1 pulpicie a 2 na 2 :stuck_out_tongue:

w skrócie pisząc zeby na pulpicie nr 1 była inna lista procesów niż na pulpicie nr 2 i były one od siebie kompletnie niezależne :smiley:

ciekaw jestem czy ktos takie cos wydumał kiedyś :-k

a właśnie wszelkie virtualPC nie wchodzą w gre :slight_smile:

wątpię, byś znalazł coś takiego…

a do machania myszką użyj sobie Taskera :stuck_out_tongue:

Witam,

W jakim celu jest Ci to potrzebne?

Ogólnie raczej nie możliwa sprawa, pulpity wirtualne są możliwe,

jednak aplikacje na nich pracować będą obok siebie (znaczy na jednej liście procesów).

Właśnie rozwiązanie typu Virtual PC zapewnia mniej więcej to, o co pytasz, ale skoro nie może być…

Powiedz dokładnie, co chcesz osiągnąć.

w tym cały sęk ze od czasu do czasu wykonuje pewne makro które jest bardzo czasochłonne. a to makro właśnie wykonywane jest na zasadzie ruchu myszki :confused:

VirtualPC odpada z tego powodu ze komp mi nie pociągnie 2 xp-ków :frowning:

Dziekuje wszystkim za wypowiedzi :slight_smile:

Niestety będzie musiało zostać tak jak zostanie czyli kompik sobie bedzie “chodził i robił” co ma robic i nic wiecej zrobic na nim nie będzie można :frowning:

Pozdrawiam i życzę wszyskim miłego dnia :slight_smile:

JK