Wielka 3 Antywirusów. Którego Wybrać?

Dziś na celownik postawiłem sobie zakup Antywirusa i mam do was pytanie który jest najlepszy

[Kaspersky Internet Security 2009 BOX](http://www.komputronik.pl/Oprogramowanie/Kaspersky_Internet_Security_2009_BOX 1_Desktop licencja_na_rok/pelny,id,57662,s,1/)

[Panda Internet Security 2009 BOX](http://www.komputronik.pl/Oprogramowanie/Panda_Internet_Security_2009_BOX_1 desktop licencja_na_rok/pelny,id,60566,s,1/)

[Norton Internet Security 2009 BOX](http://www.komputronik.pl/Oprogramowanie/Norton_Internet_Security_2009_BOX_PL_1 desktop licencja_na_rok/pelny,id,60678,s,1/)

Kaspersky - mój pewniak, wszyscy sobie chwalą lecz na stronach Vobis’a widziałem negatywne komentarze co do tego pakietu. Przez kilka dni miałem styczność z wersją 2009 ale Demo i wśród syfu całego komputera było coś nie tak.

Panda - Wesja AV 2008 rozczarowała mnie. Nie za bardzo współpracowała z moim systemem, a jak nazbierało się syfu to już nawet nie chciała się uruchamiać. Ale z tego co widzę (komentarze) to postarali się i poprawiło się coś - podobno.

Norton - Mając IS 2006 powiem szczerze, że nie pamiętam większych problemów z tym pakietem, lecz było trudno się połapać gdzie co jest.

Szczerze największe szanse daję Kasperskiemu, lecz Panda w tej chwili nie odstaje (pod warunkiem, że zmiany są - tak jak piszą użytkownicy)

Proszę was o jakieś komentarze i rady co do zakupu.

Co do Kasperskyego: Miałem go przez pewien czas i nawet może być. Czasami jakieś błędy się zdażały ,więc zmieniłem na Nod32, ale głównie jest OK; 4/5.

Panda strasznie muli komputer. Nie mam do niej przekonania; 2/5

O nortonie ci nic nie powiem bo nie miałem go :slight_smile:

Z tej trójki proponuję Kasperkyego

Jasne, że Kaspersky. Kilka lat używam tego pakietu na dwóch komputerach. Nigdy nie miałem jakiegokolwiek problemu z wirusami. A nawet jeśli przypadkiem udało mi się pobrać jakiegoś trojana lub przynieść na pendrive to bez problemu sobie z tym poradził. Ta najnowsza wersja robi takie operacje bez wiedzy użytkownika. Przy okazji poprawiono szybkość działania aplikacji.

Może warto zainstalować taki pakiet na czysty system, bo z tego co napisałeś to przy instalacji dema miałeś dużo syfu. Pewnie każdy antywirus by miał troszkę problemów.

A poza tym nie przepłacaj w Vobisie http://allegro.pl/item518284479_nowy_ka … _w0zl.html

Kaspersky albo Norton,szczerze mówiąc mi byłoby obojętne bo to 2 bardzo dobre softy

Pandę miałem kiedyś jakąś, chyba wersję 2006 i po trzech dniach wywaliłem. Straszliwie zamulała sprzęt. Nortona miałem w poprzedniej wersji przez 3 miesiące i trochę mi mulił, ale i tak dużo lepiej niż Panda, no i obsługa też nie przypadała mi do gustu. Kasperskiego używam już prawie od roku i jestem z niego szczerze zadowolony. Nie mam z nim żadnych problemów. Co prawda wersji 2009 jeszcze nie sprawdzałem, ale mam zaufanie do Kasperskiego i nie wydaje mi się żeby mogli coś popsuć. Podobno jeszcze mniej obciąża komputer niż poprzednik, a ja właściwie już teraz nie zauważam obciążenia (laptop z podpisu). Ja się nie zastanawiam, za miesiąc kończy mi się licencja i przedłużę ją bez wahania. Jednym słowem KASPERSKY

Nortona strasznie poprawili w tej najnowszej wersji jeśli chodzi o wymagania systemowe i nie muli w ogóle.Poprzednia wersja owszem sprawiała ludziom kłopoty z pracą na niektórych kompach.Tylko tyle chciałem dodać :slight_smile:

Panda: straasznie muli, wykrywalność duża, ale nie największa… 4/10.

Norton: trochę mniej muli, mało przejrzysty interfejs, wykrywalność niezła 7/10

Kaspersky: przy średnim sprzęcie jest niezauważalny, wykrywalność chyba najlepsza, jak dla mnie 10/10

Bez zastanawiania się bierz Kasperskiego.

Nieporozumienie, taka jest wielka 3 antywirusów ? :stuck_out_tongue:

Z tych trzech bierz kaspra, jednak polecam pakiecik G data IS 2009 - duża wykrywalność wirusów i skuteczny firewall, ładny przejrzysty interfejs. Wersja 2009 wg mnie nie obciąża zbytnio PC :slight_smile:

Zdecydowanie Kaspersky Internet Security 2009. Mam go już od pół roku i jest świetny. Ważne żeby mieć wersję “Internet Security” bo masz wtedy i antywira i firewalla w jednym. Kaspersky blokuje wszystkie ataki, wykrywa wirusy i (przynajmniej mi) ani trochę nie muli kompa :smiley: Polecam!

Bierz kasperskiego , panda bardzo zamula kompa … Miałem sporo antywirusów i osobiście zdecydowałem sie na nod 32 ;]

Ok, Kaspersky Internet Security 2009 Wygrał. Ale mam do tego kilka pytań

  1. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo aby cena spadła o kilka zł>>

  2. Dlaczego wersja na 1 kompa kosztuje 160zł a wersja na 3 - 260zł (1 komp. 88zł)

  1. 30% że spadnie / 70% że wzrośnie :x

  2. To się nazywa promocja :lol:

Raczej nie, nie ma ku temu powodu. Wiem, że w Plus GSM jest teraz taka promocja, że jak podpisujesz nową albo przedłużasz dotychczasową umowę to dostajesz Kasperskiego na rok za 9zł czy coś w tym stylu…

Bo taka jest ich polityka cenowa. To jest na zasadzie “w wielopaku taniej” :wink:

eh podałem linka, co prawda do wersji elektronicznej, ale wystarczyło zobaczyć czy sprzedawca nie ma innych aukcji.

Wersja box 1 st za 129 zł http://allegro.pl/item512984990_nowy_ka … v_box.html

to jest autoryzowany dystrybutor produktów kaspersky, sam u nich kupowałem parę razy :slight_smile:

pół roku temu niby też dostałem klucz do KIS’a na rok od Plusa, ale nie działał;/ Pewnie to pojedynczy przypadek, ale mi nie chciało się z tym bawić, bo miałem jeszcze 7 miesięcy do końca licencji