Wielka prośba.Format i instalacja windows millenium

Mam wielki problem i bardzo malo czasu. A wiec tak mam 2 partcje C i D. Na C jest zainstalowany windows xp. Musze sformatowac oba dyski i zainstalowac windows millennium. Wkładam plyke do CD-ROM uruchamiam ponownie komputer i pyty nie bootuje. Normalnie uruchamia sie system xp. Jak prubuje zainstalowac

otwierajac przez mój komputer wyskakuje bład “Please reinsert your Windows Miilennium CD-ROM”. prosze o pomoc co mam zrobic po kolei. zalezy mi na czasie. pomóżcie.

dawid123456789

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

Zaraz po uruchomieniu komputera wciskaj klawisz ‘DEL’, powinien uruchomić się program BIOS… poszukaj tam “Boot from:” (lub podobnie) i wybierz za pomocą klawisza ‘+’ lub ‘-’ z klawiatury numerycznej: “CD-Rom”

Jeśli klawisz ‘DEL’ nie uruchomił BIOS’u to spróbuj klawiszem ‘F2’

Jak już zmienisz na “CD-Rom” to przy wyjściu z BIOS’u zapisz ustawienia - poszukaj czegoś takiego jak: “Exit with save”.

Najczęściej First/Second/Third/Fourth Boot Device albo Boot Sequence

albo wciśnij F10