Wielki mam teraz dylemat

Byłem dzisiaj w mieści i kupiłem zestaw Nortona(firewall antywirus i IS, wszystko jeszcze z 2003-bylo tańsze). Przychodzę do domku, siadam przed kompem, uruchamiam instalatora NIS. Ale… po angielsku, więc wchodzę na forum żeby poszukać spolszczeń.Tak znalazłem, ale też jest post(nie pamiętam juz czyj), że NIS nie nadaje się jako antywirus!

Więc co ja mam, instalować w końcu?

W NIS-ie jest nortona antyvirus :]…niezaleznie jaka masz wersje np jaesli masz NIS 2003 to w zestawie jest norton 2003:)a jak chyba kazdy wie norton sie spisuje:), a NIS jest dodattkiem(tak to mozna nazwac:P)

To po co ktoś napisł, że NIS nie wykrywa wirusów?

Mhmm…moze ten ktos sie pomylil?:P…ja uzywam NIS-a juz poltora roku i dziala bez zarzutow:]…wykrywa kazdego vira, wystarczy systematycznie uaktualniac baze danych wirusow:]

A jak z konfiguracją?

To pewnie chodzi o mój post… A i owszem pomyliłem się, ale natychmiast jak mi zwrócono na to uwagę, przyznałem się do błędu i napisałem sprostowanie.

Hehe…ja tego nie wytykam, bo jestem nowy na forum i tego postu nie widzialem;)…a co do konfiguracji, jest prostrza niz prosta:P…po prostu instalujesz, a reszta robi sie za Ciebie:P

Dzięki wielki jeszcze tylko tego się bałem, ale teraz już tylko brać i instalować.

A co do tego postu, to nie mialem zamiaru nikomu wytykać tylko straciłem orientację w temacie. Musiałem ominąć gdzieś sprostowanie. Sorry.

No to na drugi raz zanim coś napiszesz, co może zostać źle odebrane, dokładnie przeczytaj dany wątek, a nie pisz o nim/w nim, za przeproszeniem, “na żywca” :idea:

Miałem Nortona działał bez zarzutów ale jak go odinstalowałem nie mogłem włączyć Windowsa :-x Dlatego teraz używam programu AntiVirenKit. Jest SUPER. Ale gdy skanujesz kompa to lepiej do tego użyj Skaner OnLine MKS - skaner.mks.com.pl/skaner.html

Właśnie uporałem się z NIS’em 2003. W końcu udło się usunąć, hurra!

Niewiem, konfiguracja miala być taka prosta, a mi nie włączał się net!

Nic ani Tlen, ani Opera. Próbowałem zmieniać opcje, ale nic to nie dawało nawet spolszczenie chciałem zainstalować, ale pokazało się że to nie ta wersja! A ściągałem do NIS 2003…

Może na stronie Symanteca są jakieś spolszczenia? I poradźcie mi co do konfiguracji !!HELP!!

Że jescze w sklepach sprzedają wersje 2003… i to po angielsku…

:lol:

Sprzedają w sklepie o nazwie SPEED, ich strona domowa to http://www.speed.hi.pl, naprawde tam kupiłem i jest orginalna bo działał update i upgrade, także chyba jest w porządku, ale poradźcie mi co do konfiguracji, bo szukam i c=szukam i nic, musiałem usunąć NIS’a bo nie moglem wejść na neta! nie wim co tam ustawiać zeby chodziło… :frowning:

P.S.

Wpadłem na genialne rozwiązanie! Gdyby ktoś był tak miły i przysłał mi parę screenów, z okienkami konfiguracji NIS 2003. Byłbym bardzo wdzięczny, jesli posiadacie ten dobrze skonfigurowany program, proszę ślijcie screeny na pawel_k3@tlen.pl, tylko proszę nie przysyłać spamu!

kto takie głupoty wypisuje norton jest jeden z dobrych programów antywirusowych .