Wielki Plus - Porządek

Po ukazaniu się nowego Regulaminu, na forum zapanował prawdziwy porządek i regulamin jest przestrzegany, a dla osób łamiących go odrazu są kary. W koncu zapanował pewnego rodzaju “Rezim” który przynosi bardzo dobre wyniki. Oby tak dalej.

Gratulacje :spoko:

Zenek to nie Białoruś i Łukaszenko tu nie panuje :stuck_out_tongue:

tak powinno być i to zasługa może nie regulaminu ale naszych władz,którzy dbają o porządek na forum

Dzięki im za to :spoko:

moze poprostu userzy zmadrzeli … :smiley:

taa tylko zauważyłem że ostatnio moderatorzy dają ostrzeżenia prawie za nic ;/ i jak zwykle za chwile jakiś mój post skomentuje…

A może lepiej byś się zastonowił co wypisujesz na forum ??

Bo jakoś nic się nie dzieje bez przyczyny.

Tu nie ma miejsca na lanie wody i opowieści o :dupa: Maryny.

Jak chcesz mieć taką zabawkę to załóż sobie blogaska 8)

Bo akurat co do twoich postów, do ludzie którzy spędzają czas na forum mają wyrobione zdanie i ostrzezenie są przyznawanie słusznie, bez ostrzezenia moze to nauczy wreście przestrzegania regulaminu.

Myślę, iż wystarczy tu jedno proste zdanie.

TAK TRZYMAĆ!!

Hmm, przeczytałem nowy regulamin, i nijak nie mogę pojąć za co dostałem ostrzeżenie…

No jest takie cuś, ale nigdzie nie pisze, że nie można dawać małego obrazka z linkiem, a właśnie za to dostałem ostrzeżenie. Mi w sumie to ostrzeżenie nie przeszkadza, ale moglibyscie dodac do Regulaminu odpowiedni wpis…

jakby nie patrzeć, to też link :stuck_out_tongue:

Za to dokładnie co zacytowałeś.

Jasno jest sprecyzowane że nie ma linków (równznaczne z podlinkowaniem grafiki).

Nie ma reklamy i spamu na forum dobrych :!: :!: :!:

I tyle :!: :!: :!:

Jeżeli chcesz się reklamować zgłoś się do administracji.

Nie jesteśmy organizacją charytatywną i nikt nie bedzie żerował na naszej renomie i sporej ilości unikalnych odwiedzin :!: :!: :!:

“Każdy prowokator czy szaleniec, który podniesie rękę na władzę ludową, musi być świadom, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie (…)”

:]

Fakty mówią same za siebie :x

dArk

A ten temat, to co ??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=66032

Zasady na forum określa regulamin, dodatkowymi regulacjami, które się pojawiają są ogłoszenia czy przyklejone tematy na forum.

Trzeba poznac forum :stuck_out_tongue:

Że tak powiem: UPS :wink:

Na zdrowie :stuck_out_tongue:

Niestety, większość “problemów” moderator (regulamin forum) <–> user (korzystający z forum, akceptujący jego zasady) powstaje z nieznajomości tychże - mówiąc brutaknie “mam to w :dupa:”

Bardziej obrazowo - jak wchodzisz do czyjegoś domu, to plujesz na dywan, bo w twoim domu jest to normą ?? Przychodząc gdzieś w gościnę, musimy akceptowac zasady jakie obowiązują w goszczącego.

W Naszej społeczności jaką tworzymy obowiązują “normy” przyjęte z normalnego życia przeciętnego człowieka. Przecież nie tworzymy zasad “absurdów” . Czy prośba o nie spamowanie różni się od kartek na klatkach bloków “zakaz roznoszenia reklam” ?? Czy jak masz problem z porozumieniem/wyjaśnieniem problemu z inną osobą to zaczynasz od k****, Ty c**** , obrażaniu Twojej rodziny, etc. ?? Czy jak idziesz do urzędu, to do nieznajomej osoby walisz “weź mi daj” ??

Sieć daje złudne poczucie anonimowości i niektórym wydaje się, że jak się nie przedstawią to wszystko wolno - otóż nie, i klilku userów przekonało się o tym na własnej skórze - jak ktoś jest niewychowym chamem, to przepraszam, ale niech idzie sobie w miejsce, gdzie takie zachowanie jest akceptowane…

I tak mogę jeszcze długo, tylko po co ?? Były pogadanki na ten temat wielokrotnie i co ?? I nic się nie zmienia :?

Dlatego wporowadzenie rygoru to jedyne rozwiązanie i nie mam nic przeciwko aby był jescze bardziej przestrzegany i egzekwowany, oraz nagradzany bez ostrzezeń.

No ale mentalności i wychowania ludzi niestety nie mozna zmienić, a szkoda :frowning:

Ja tam do nikogo nic nie mam, ani nikogo nie obrażałem, tylko troszke się zdziwiłem, bo gdzies tam prawdopodobnie podswiadomie myslalem (jak pewnie kazdy), ze mnie to nie dotyczy, i ze jestem nietykalny. No cóż, moderator zweryfikował to moje myślenie, i o nic do nikogo nie mam pretensji, mam nadzieję, ze wyjdzie mi to na zdrowie :wink:

PS. Niby mi tam na tym nie zalezy, ale zawsze to lepsze ‘samotne przeczucie’ :wink: gdy nie ma sie na koncie ostrzeżeń, więc mam zapytanie:

Czy po miesiącu, ktosik łaskawy zdejmnie mi je, tak jak stoi w Regulaminie?

Czyli porównujesz zarządzających Forum DB do władzy ludowej PRL? :stuck_out_tongue:

Nie porównuję stan Twojego licznika ostrzeżeń do Twoich komentarzy.

Bardzo ciekawe to porównanie, nieprawdaż :clever:

Wynika z Tego że nigdy nie będziesz zadowolony.

Wygląda na to, że bardziej się tym przejmujesz niż ja. A ile tych ostrzeżeń trzeba, żeby zostać zbanowanym? 5? 10?