Wielki problem proszę o pomoc - UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME

Witam

Mam taki problem zainstalowałem sterowniki do karty WiFi PCMCIA po jakimś czasie komputer zaczął strasznie “mulić” włączyłem program antywirusowy po chwili komputer zresetował się i na niebieskim tle pojawiło się:

Pojawił się problemi system windows zastanie zamnkięty, aby zapobiec uszkodzeniu komputera.

UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME

Jeśli po raz pierwszy widzisz ekran błedu stop,

ponownie uruchom kompyter. Jeśli ten ekran pojawi sie ponownie, wykonaj następujące kroki:

Upewnij się, czy wszelki nowy sprzęt i oprogramowanie są poprawnie zainstalowane.

Jeśli jest to nowa instalacja, poproś producenta sprzętu lub oprogramowania o wszelkie aktualizacje dla systemu Windows, które mogą byc potrzebne.

Jeśli problem będzie się powtarzał, wyłącz lub usuń nowo zainstalowane sprzęt i oprogramowanie. Wyłącz opcje pmięci systemu BIOS, takie jak buforowanie i przesyłanie.

Jeśli do usunięcia lub wyczyszczenia składników musisz uzyć trybu awaryjnego, ponownie uruchom komputer, nacisnij klawisz F8, aby wyświetlił zaawansowanie opcje startowe, a następnie wybierz opcje Tryb awaryjny.

Informacje techniczne

*** STOP: 0x000000ED (0x81F9B900,0XC0000032,0X00000000,0X00000000)

Dodam że na trybie awaryjny wyskakuje to samo.

Jest to laptop DELL.

Co teraz mam zrobić ??

Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Masz w google na pierwszy miejscu - http://support.microsoft.com/?kbid=297185

Już wcześniej to czytałem.

Tyko że komp nie reaguje na płyte.

Gdy uruchomie z dyskietki startowej i przejde na dysk C: i wpisze chkdsk /r wyskakuje komunikat:

Nieprawidłowy przełacznik - /r

Zamiast polecenia CHKDSK, należy zastosować polecenie SCANDISK. …

wpisuje SCANDISK :

Program ScanDisk nie znalazł żadnych problemów na dysku C.