Wielki problem z głośnikami Genius 5.1 6000

Witam mam problem z ów głośnikami otóż po podłączeniu ich do komputera wszystko było pięknie ładnie z dzwiękiem itp. ale po kilkunastu minutach zaczeły głośno grać ,a po restarcie komputera zaczeły z nich dochodzić głośnie dziwne dźwięki (buczenie , trzaskanie itp.) prosze o pomoc są to nowe głośniki dzisiaj zakupione. Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

JAk odłączysz głośniki w trakcie tego buczenia to przestają buczeć?? Jaką masz karte dźwiękową??

Głośniki podłączone są do suba samymi przewodami (bez końcówek) taki model więc to troche trudne co chwile włączać i wyłączać a co do karty to Creative SB Augidy SE. Dodam jeszcze że przestały się pojawiać jakiekolwiek dane na LCD

A te przewody dobrze podłączyłeś?? Dla pewności odłącz wszystkie i podłącz na nowo.

Odłaczyłem wszystkie kable z tyłu i dla ciekawości włączyłem samego suba i zaczoł wydawać z sibie również dziwne dżwięki głównie buczenie i trzaskanie

JAk odłączysz głośniki w trakcie tego buczenia od kompa to przestają buczeć??

tak po odłączeniu głośników nic z siebie nie wydają

To odsyłaj na gwarancję najwidoczniej są uszkodzone i żadne kombinacje tu nie pomogą.

To w takim razie winowajcą jest dźwiękówka i to ją oddaj na gware.

no tak ale jak przełączyłem na zintegrowaną to są te same objawy z tą różnicą że na LCD zaczeły się pojawiać dane czy to dobry znak

Jakie dane?Można jaśniej?

ogólnie głośność satelit woofera ‘‘stand by’’ itp.

Masz dwie dźwiękówy jednocześnie?Może jakiś konflikt pomiędzy nimi?

Znaczy jedna to zintegrowana a druga Creativa i to właśnie ta markowa nawaliła dosłownie po 5 minutach grania (bardzo dziwne)

Nadal jednak występuje buczenie itp. chyba to jednak wina suba. kurcze nowe głośniki i juz na gware?

Kolejny ‘‘artefakt’’ po włączeniu głośników monitor staje się różowy. Czy ktoś wie co to oznacza? Jakiś armageddon