Wielki problem z komputerem, nie wiem co sie dzieje

Witam państwa bardzo serdecznie mam do was takie pytanko posiadamy komputer mojego brata w domu jest to komputer dosyć już stary ale nieraz dzieciak sobie w jakieś gierki pogra oczywiście

od pewnego czasu coś sie dzieje z tym komputerem poniwaz, pika dźwięk ostrzeżeń na pylcie (ABIT), nie wiem dlaczego to pika i np jak już zaczyna pikać to całkowicie tnie ten komputer, jak dzieciak gra to po paru minutkach sie strasznie zacina pomazuje temp procka około 80 stopni nie wiem czy to normalne dla tego procesora, poniżej zamieszczam co duklanie jest w tym komputerze (podzespoły)

i z ewerlsata w spoczynku temperatury oraz napięcia czy wiecie może dlaczego tak sie dzieje ??

A tutaj zamiszczam temepratury oraz napięcia:

BARDZO PROSZĘ O POMOC CO MOŻE BYĆ TEGO WSZYSTKIEGO PRZYCZYNĄ ?? ??

być może przegrzewa się sprzęt - procek (przeczyść chłodzenie procesora), sprawdź temperatury everestem. jaki masz zasilacz podaj markę i moc - może szwankuje.

Co do temperatur to lepiej je sprawdzić w BIOSie, programy “lubią kłamać”. Podane temperatury są w Idlle czy w stresie? Celerony D do chłodnych procesorów nie należą, ale 65 stopni to by była dopuszczalna granica w stresie.