Wielki problem z komputerem

Mam wielki problem z moim komputerem!! a mianowicie: komputer sobie chodzi cos tam robie, a nagle sie zawiesza!! pozostaje tylko reset… Np gdy cos sciagam zostawiam pc wlaczony, przychodze po np godzince i co??? Zawiecha:( Prosze pomozcie mi, nie wiem co mam z tym zrobic, czy jest to wina systemu, czy czegos innego??

wklej log i czekaj na tych co sie znaja

Tutaj: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654 masz opisane jak to zrobić.

ok

Złączono Posta : 16.03.2007 (Pią) 16:54

Złączono Posta : 16.03.2007 (Pią) 17:07

chce zaznaczyc ze dzialo sie to za nim zalozylem sobie internet… czasami komp zawiesza sie zaraz po zalogowaniu


Tak ma to wyglądać

Asterisk

w logu nic podejrzanego nie widać, przyczyna musi być inna - po zawieszeniach powinieneś zajrzeć do panel sterowania - narzędzia

administracyjne - podgląd zdarzeń - system i aplikacje, jaka jest treść opisu błedów na czerwono

możesz też spróbować wyłączyć D:\WINDOWS\system32\cisvc.exe,

to usługa indeksowania, możesz ją wyłączyć w usługach lub prawy klik na dysku i właściwości - znana z tego, ze może powodować problemy, bo zajmuje dużo czasu procesora, a włącza się np. jak się nie porusza myszką, czyli niby w czasie bezczynności, ale w trakcie ściągania lub np. odtwarzania dvd może to prowadzić właśnie do zawieszania

powiedz mi tylko ja sie to wylancza te indeksowanie??

tak jak napisalem - prawy klik, właściwości i masz na dole zezwalaj na indeksowanie dysku - po prostu odhacz

gdzie mam kliknac tym prawym?? nie widze zadnego indeksowania:(

Złączono Posta : 16.03.2007 (Pią) 21:28

opisz dokladnie gdzie i co mam kliknac zeby to wyłaczyć

a komp ci się nie grzeje?? sprawdź temperatury

najprawdopodobniej zasilacz pada…

moze to i byc zasilacz nie wiem… ile kosztuje nowy?? jakis zwykly

Złączono Posta : 16.03.2007 (Pią) 22:16

temp sa w normie

prawy klik na ikonie dysku