Wielki problem z myszą A4tech

Witam!

Odjakiegoś czsu zdarza mi się duuuży problem. A mianowicie:

Pewnego razu uruchomiłem komputer tak, żeby sobie pograć i wtedy zauważyłem, że moja mysz niedziała. Niedziałała w tym sensie, że optyka się świeciła, ale kursor ani drgnął. Pomyślałem, że to jakiś błąd windowsa. Więc postanowiłem zresetować kompa. Lecz po resecie nadal niedziałała. Odłączyłem mysz i podłączyłem normalną kulkową, ale efekt był ten sam. Postanowiłem poruszając się za pomocą klawiatury wejść w zarządzanie komputerem i sprawdzić czy coś w sterownikach nie jest tak. Chociaż to dziwne, że myszy A4ech niepotrzebują sterowników wolałem zajrzeć i sprawdzić czy coś nie tak. A tu okazuje się, że nie ma w menedżerze urządzeń wogóle wersu,mysz i urządzenia wskaujące". No więc pomyslałem co jest grane??? No nic wyłączyłem kompa i niegrałem. na następny dzień musiałem napisać e-maila. więc poruszałem się wszędzie za pomocą klawiatury. Po ponownym uruchomieniu komputera mysz normalnie działała. nie przejąłem się tym specjalnie do czasu dzisiejszego. otóż jeszcze przed godziną mysz mi działała, a teraz już nic nie działa. resetowałem kompa z 10 razy, ale nadal jest to samo. Co tutaj jest grane??o co chodzi??? Mysz dobrze jest podłączona.Pomóżcie! !!

Hej.

Miałem podobnie. Spróbuj wyłączyć wtyczkę kompa z prądu i podłączyć ponownie. I daj znać czy pomogło.

Niestety rzadnej reakcji. nadal problem jest ten sam.

A nie ruszałeś nic z tyłu za obudową w międzyczasie? Może z gniazdkiem od myszki coś nie tak.

Może tylko coś nie łączy w gnieździe? A mysz jest podłączona do USB czy PS2? Ja ostanio miałem kłopot ze współpracą na myszy z pamięcią flashdrive

na portach USB. Kupiłem przejściówkę USB-PS2, podłączyłem za jej pomocą mysz i po kłopocie. Czy jest coś nowego co podłączyłeś ostatnio do kompa?

Nikt na forum mi nie pomógł ani serwis firmy pamięci (tu nie wymienię nazwy). Doszedłem do tego sam. Ale to było półtorej tygodnia walki.

nie nie ja mam normalnie na PS2. Nie mam żadnego flashdrive’a więc powinna działać normalnie. co dziwne przed chwilą kompa zresetowałem bo mi się zawiesił i mysz znow działa. jednak momentami się zacina. Nie mam takiej rzeczy, która jest w moim kompie nowa.

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 14:23

Hej!! to jak wiecie coś na ten temat?? wiecie, to wkurzające, a wręcz straszne poruszać się po internecie za pomocą…tabulatora! !!