WIELKI problem z nfs carbon

bardzo was prosze o pomoc bo juz wytrzymac nie moge :twisted: o toz wczoraj zakupilem gre i gralem pol nocy :smiley: (pieknie wtedy bylo przeszdelm 31%) dzisiaj rano wlaczam patrze o% kariery wkurzylem sie potwornie :evil: :evil: i bylem smutny :cry: . Pomyslalem sobie ze gra jest fajna przejde sobire ja jeszcze raz do tego momentu.Zrobilem sobie godzinna przerwe w graniu przychodze wlaczam i znowu nie bylo save ale ja zapisalem ja w tedy nie wiem jak to mozliwe :o :frowning: Wiec odinstalowalem gre i zainstalowalem z powrotem wkleilem savy i wyskakuje unable save . Prawie rzwalilem kompa po tym ze zdenerwowania. Bardzo prosil bym o pomoc! z gory THX

Złączono Posta : 04.11.2006 (Sob) 14:18

ludzie prosze o pomoc

może dysk ci pada??? Albo jakieś przepięcia i dane znikają?? Jak ja kiedyś miałem słaby badziewny zasilacz to sie jakieś przepięcia robiły i mi dane znikały bezpopwrotnie.

watpie to pewnie cos z tym carbonem ale nie wiem dokladnie co, bo strasznie dlugo sie wylacza. wlasnie zrobilem defragmentcje dysku i dalje nic. Prosze o pomoc bo bym chcial se pograc :smiley:

robson114 na forum używamy polskiej pisowni - proszę poprawić błędy i powywalać zbędne ozdobniki z postu. Inaczej temat zostanie usunięty.

robson114 może polece ci wymienienie gry w sklepie ?? to rozwieje watpliwości

Zrób to jeszcze raz tylko usuń wszystkie wpisy w rejestrze. Może ściągnij jakiś save z internetu i zobacz czy on będzie działał. Zapisz ręcznie, a nie z autosave.

EDIT

Usunięta OTująca część postu.

Sdar

geforc - jak się denerwujesz to wyłącz komputer i się zrelaksuj zamiast pisać takie posty.

Wszystkie OTy -> KOSZ

sciagnalem 100% sava z neta i nie chce go czytac. odinstalowalem go juz chyba z 3 razy. i byl dzien w ktorym sie normalnie zapisalo. Ale pozniej znowu sie nie zapisalo i sie zrobilo znow 0% :frowning:

============================

Prosiłem Cię chyba o coś :evil:

Skończy się to tym, że zacznie działać regulamin :evil:

monczkin