Wielki problem z realmlist.wtf (WoW)

Witam zakupilem sobie WoW,a w Sklepie i kolega polecił mi prywatny server no i jak podmieniałem realmlist.■■■ to otworzyłem go wordpadem i niechcący zaznaczyłem aby zawsze otwieral za pomocą wordpada. No i teraz jak zapisałem ten podminiony plik to wyskoczyła wiadmosc że jak zapisze to ten plik bedzie tylko jako tekstowy i jak Właczam WoW,a to jak wylacze gre pojawia sie na pulpicie folder Logs. A w nim dokument Launcher-Warnings.log i w nim pisze że nie moze znalezc pliku ralmlist.■■■.

Czy jest jakis sposób aby temu zapobiec??

Help Please! !!

KaKoKu , reinstalacja gry powinna pomóc.

Nistety nie pomogla bo wszystkie pliki .■■■ . teraz system wytkrywa jako Tekstowe i gra go niewidzi :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :expressionless:

KaKoKu , to otwórz ten plik jeszcze raz w notatniku lub w wordpadzie i zapisz go jako: ralmlist.■■■ i nie stosuj w nim żadnego kodowania.

Ke?

To że zaznaczyłeś żeby system czytał pliki .■■■ jako tekstowe, nic nie zmienia.

Próbowałeś po prostu usunąć ten plik w katalogi głównym gry? Launcher go odbudowuje tak czy inaczej.

Juz jest wszystko OK poradzilem sobie samemu z tym problemem temat do zamkniecia