Wielki problem z resetowaniem sie kompa

Potrzebuje bardzo pilnie pomocy !!

Zajrzyj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75687

podobny problem. Więc może Ty też daj temperatury oraz loga :?

PS. Sprawdź podłączenie zasilacza. Ja miałem niedawno podobny problem tzn. restartował Mi się komputer przy starcie a to wina tego, że kabla przy podłączaniu nie docisnołem. Po dociścięciu było ok. Sprawdź, może u Ciebie jest podobnie :?

Kabel napewno laczy tylko ja poprostu podawałem loga na forum i kazali mi w trybie awaryjnym wl Windowsa resetował sie komp opisałem to wszystko i BENIOL kazal mi w trybie normalnym uruchomic sysconfig czy jakos tak juz nie pamietam i tam maiłem cos zaznaczyc zrobiłem to i po tym komp juz wogóle sie cały czas resetuje. Co mam dalej zrobic zostało mi chyba tylko grzebanie w setupie a na tym za bardzo sie nie znam.

Jak rozumiem, mówisz o tym temacie --> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75402

Ja Ci dałej tam inną możliwość wejścia w tryb awaryjny, ale skoro to nie pomogło, to na pewno też nie popsuło…

Zrób to co napisał kuz5 (w tamtym temacie) z trybu normalnego :slight_smile:

PS> A może to jakiś wirus w boot sektorze?

Nie osadzam CIE (z pełnym szacunkiem) o to ze to cos zepsulo poprostu teraz w zaden sposób nie moge właczyc kompa bo cały czas sie resetuje i nie wiem co dalej zrobic bo nie działa w zadnym trybie.

może ma gdzieś zwarcie. Nie pokazuje sie “blue screen” ??

Pokazuje sie scandisk i zaraz ma wejsc niebieska plansza WinXP i wtedy nastepuje reset

:arrow: w którym momencie następuje restart :?:

:arrow: jaka wersja systemu :?:

:arrow: czy instalowałeś jakies oprograowanie path :?:

:arrow: ile posiadasz kont użytkowików :?:

:arrow: :slight_smile:

Resetuje sie w momencie gdy ma sie wl. WINDOWS czyli niebieska plansza ZAPRASZAMY. Jest windows XP HOME .Nie instalowalem nic. Jest tam tylko jedno k0onto uzytkownika.

Spróbuj zastosować ostatnią dobrą konfigurację.

Podczas włączania kompa wciśnij F8 jakbyś wchodził do awaryjnego i tam będzie opcja Ostatnia znana dobra konfiguracja,ostatnie działające ustawienia(coś takiego) wybierz to.

wejdz do konsloli odzyskiwania i zapodaj komende

CHKDSK /p /r