Wielki problem z resetowaniem sie kompa

(system) #1

Potrzebuje bardzo pilnie pomocy !!

(adam9870) #2

Zajrzyj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75687

podobny problem. Więc może Ty też daj temperatury oraz loga :?

PS. Sprawdź podłączenie zasilacza. Ja miałem niedawno podobny problem tzn. restartował Mi się komputer przy starcie a to wina tego, że kabla przy podłączaniu nie docisnołem. Po dociścięciu było ok. Sprawdź, może u Ciebie jest podobnie :?

(system) #3

Kabel napewno laczy tylko ja poprostu podawałem loga na forum i kazali mi w trybie awaryjnym wl Windowsa resetował sie komp opisałem to wszystko i BENIOL kazal mi w trybie normalnym uruchomic sysconfig czy jakos tak juz nie pamietam i tam maiłem cos zaznaczyc zrobiłem to i po tym komp juz wogóle sie cały czas resetuje. Co mam dalej zrobic zostało mi chyba tylko grzebanie w setupie a na tym za bardzo sie nie znam.

(Bbieniol) #4

Jak rozumiem, mówisz o tym temacie --> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75402

Ja Ci dałej tam inną możliwość wejścia w tryb awaryjny, ale skoro to nie pomogło, to na pewno też nie popsuło....

Zrób to co napisał kuz5 (w tamtym temacie) z trybu normalnego :slight_smile:

PS> A może to jakiś wirus w boot sektorze?

(system) #5

Nie osadzam CIE (z pełnym szacunkiem) o to ze to cos zepsulo poprostu teraz w zaden sposób nie moge właczyc kompa bo cały czas sie resetuje i nie wiem co dalej zrobic bo nie działa w zadnym trybie.

(_Sylwan_) #6

może ma gdzieś zwarcie. Nie pokazuje sie "blue screen" ??

(system) #7

Pokazuje sie scandisk i zaraz ma wejsc niebieska plansza WinXP i wtedy nastepuje reset

(Tomek Zamlynny) #8

:arrow: w którym momencie następuje restart :?:

:arrow: jaka wersja systemu :?:

:arrow: czy instalowałeś jakies oprograowanie path :?:

:arrow: ile posiadasz kont użytkowików :?:

:arrow: :slight_smile:

(system) #9

Resetuje sie w momencie gdy ma sie wl. WINDOWS czyli niebieska plansza ZAPRASZAMY. Jest windows XP HOME .Nie instalowalem nic. Jest tam tylko jedno k0onto uzytkownika.

(M Kupczynas) #10

Spróbuj zastosować ostatnią dobrą konfigurację.

Podczas włączania kompa wciśnij F8 jakbyś wchodził do awaryjnego i tam będzie opcja Ostatnia znana dobra konfiguracja,ostatnie działające ustawienia(coś takiego) wybierz to.

(Tomek Zamlynny) #11

wejdz do konsloli odzyskiwania i zapodaj komende

CHKDSK /p /r