Wielki problem z XP! Da się naprawić?

Witam, ostatnio czyściłem swój komputer, wszystko co się dało. Na komputerze nie bylo jednak zadnego antywirusa, a formatowac nie moglem, ze wzgledu na to iz dysk jest zapierniczony 300GB zdjęć i muzyki dziewczyny. Sciągnąłem programik który miał znaleźć wirusy i maleware, i tak też zrobił. Tylko że przy okazji usunął system32. Teraz gdy włączam komputer wyświetla się czarny ekran i napis (nie dokładnie tak jak pisze, ale postaram sie zachowac sens) - Nie znaleziono pliku system32, spróbuj naprawić wciskając R gdy włożysz płytę z Windowsem. Windows to XP SP2 bodajże. Zainstalowałem obok tego Windowsa mojego Home Edition, z nadzieją że może coś wykombinuję, jednak nie dało rady… Chiałbym przywrócić tamten system do momentu w którym program usunął mi system32. Da rady? I czy może wie ktoś jak naprawić to co się niestety stało? Byłbym bardzo wdzięczny.

Z Pozdrowieniami, wasz dzejson.

Napisz dokładnie jakiego pliku brakuje, jak nie masz punktu przywracania nie da rady. Nie potrzebnie instalowałeś kolejny system.

Mam punkt przywracania systemu… Tylko pytanie jak go teraz przywrócić?

Napisz jakiego pliku ci brakuje. Przywracasz go konsolą odzyskiwania, a potem korzystasz z narzędzia przywracania systemu. Oczywiście nie gwarantuję, że usunie one zmiany spowodowane przez ciebie podczas instalacji drugiego systemu.

//edit

@2down -> jeśli nie odpowiesz na moje pytanie dotyczące jakiego pliku brakuje to na tym kończy się moja pomoc w tym temacie. Nie ma sensu dalej go ciągnąć, skoro nie odpowiedziałeś na pytanie zadane w pierwszym poście …

Tryb awaryjny działa?

Nie, nie dziala. Nawet nie dochodzi do tego momentu.

I w jaki sposob sie uzywa konsoli odzyskiwania?

dzejson666 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

  • a dysk podzielony na partycje , czy tylko jedna wielka C:\ ??

  • zakładam że 2 komp i jakiś CD posiadasz

Trudno cokolwiek wywnioskować z opisu, ale wygląda na to, że wysypał się rejestr systemowy.

Naprawa jest dosyć trudna.

http://support.microsoft.com/kb/307545