Wielki problem

witam

jesli ktos moze pomoc to bardzo prosze, od niedawna z moim kompem dzieje sie cos zlego, otoz nagle bez zadnej widocznej przyczyny wszystkie programy sie zatrzymuja nic nie mozna zrobic (myszka dziala, ale bez skutku), trwa to kilkadziesiat sekund, pozniej ukazuje sie klepsydra ktora potrafi cos kombinowac nawet ponad minute, gdy klepsydra znika wszystko wraca do normy, czesto w trakcie programu w ktorym aktualnie jestem (internet, emule itp) ekran robi sie bialy (wszystko znika), podczas ogladania filmu jest ogromne zaciecie, film sie zatrzymuje, ma problem z ruszeniem, to samo jest podczas grania w gry, wirusow chyba nie ma bo skanowalem komputer roznymi programami spybot tez nic nie wykrywa, prosze o pomoc, pozdrawiam

Spróbuj cofnąc system do miejsc kiedy to nie występowało albo przeinstaluj windows.

Może za bardzo jest obciążona pamięć i za dużo jest uruchomionych w jednym momencie procesów systemowych.

Defrabmentacja dysku ,czyszcze tempa i innych ,usunięcie zbędnych programów z autostartu- nie pomaga?

Plik wymiany jest odpowiednio ustawiony?

Ogłądasz film i ściagasz cos jednocześnie z p2p?

Może masz uszkodzony RAM ?? Jeśli podzespoły komputera masz sprawne, a rady kolegów nie przyniosą rezultatów, to pozostaje Ci Format :?

Ale nie zaznaczaj opcji “szybkie formatowanie”. :wink:

>> Duda - nie powielaj odpowiedzi - OT - kasacja

Nie wiem dlaczego, ale od początku, jak tylko przeczytałem ten topic, skojarzył mi się pewien tekst napisany kiedyś w CHIPie… Sporo czasu zajęło mi jego odnalezienie, ale jednak się udało. Poniżej podaję link do wersji on-line artykułu oraz “sznurek” do pewnego małego narzędzia (będzie o nim mowa w tejże publikacji).

Nie jestem pewien, czy tego akurat może dotyczyć problem… Teoria temu zaprzecza. Jednakże nierzadko ta dość odległymi chadza ścieżkami wzdględem praktyki :wink:

:arrow: ARTYKUŁ

:arrow: NARZĘDZIE

BTW… Założyłem, że masz WindowsaXP