Wielkie Kupywanie

(Meteo17) #1

Witam ponownie.

Robie remont znaczy moi rodzice hehe Remontujemy przedpokój potrzebuje materiałów cen np kafelków na podłoge glazury płytki ceramiczne terakota drzwi forryny oswietlenie i np jakis projekty jak to ma wygladac jakie kolory uzyc czy cos oj takie rózne co poradzicie zna sie ktoś na tym.

(system) #2

Nigdzie jeszcze na zadnym forum nie spotkalem podobnego użytkownika jak Ty :smiley: Jak na swój wiek, masz sporo spraw "dorosłych". Załatwiasz problemy podatkowe, kasy też masz co temat coraz więcej :stuck_out_tongue:

A co do tamatu, to chyba lepiej takie coś załatwić w sklepie, dobierać itp.

Ja Ci moge poradzić na przykład halogeny i tapetę w żółte misie, a Twoim rodzicom to niekoniecznie musi się podobać.

(Musg) #3

od dawna uwielbiam jak innych prowokujesz i robisz sobie jaja--szczegolnie wsk-a i czesci do nie --to mnie powaliło--babcia tez ok

a co do remontu to polecam profesjonalistów:

tutaj

ps

ucaluj babcie i scaner

(Monczkin) #4

wejdź na forum muratora - tam napewno ci pomoga bardziej niż tu

(Meteo17) #5

wsk tak mam 125 potrzebowałem tarcze ale to nie wazne i czesaci tez tera mam na zbyciu simsona, co do babci kazali zgłoscic sie po jakiś kwitek złozyc to i ze nie bedą juz przysyłąć, remont robie mama kazała zarientować sie co ile kosztuje wiec pytam i jaj sobie nie robie.