Wielkie lagi CS 1.6

Witam. Mam wielki problem…lubie pograć CS z kolegami przez neta…serwer jest z gamepad-a. Czasem gram normalnie i mam najmniejszy ping ze wszstkich(24-40) ale najczęściej sięga on 1200! !!

Mam Neta przez LAN jest on dobry bo sciagam min 140KB/s a max 220KB/s wysyłanie jest około 370KB/s.

strony otwieraja sie ok. Ustawiłem MTU…mam nowego kompa:

-płyta ASUS m2ne(nForce 570)=karta sieciowa zintegrowana

-Procesor 3600+ 64 (2 rdzenie)

-Geforce 7600GS

-250 GD WD

-1 Gb Ram (667)

Komputer chodzi jak marzenie ale gra nie…format nie pomaga…najnowsze stery tez nie…co jest grane???

POMOCY…z góry dziekuje! !!

LOL to nie od kompa są lagi tylko od serwera :stuck_out_tongue:

to nie od serwa bo tylko ja mam te lagi wszyscy inni maja ping po max.50 …tylko ja mam ten problem…

może masz antywirusa włączonego albo coś ściągasz:D

Mam Avast-a ale probowałem go wyłączyć itd to nic nie dało. specjalnie nawet był format zeby berashare wyrzucić i inny takie syfy totez nic nie daje tylko na poczatku jest ok a na nastepny dzien znów sa lagi masa…

poprubuj z ustawianie w konsoli rate. ja mam zawsze rate 25000 i na neo 512 ma pingi po 30 max

A może po prostu sieć jest przeciążona?? Spróbuj pograć w CS’a tak mniej więcej o 24 albo 1 jak już nikt nie będzie korzystał i wyłącz gg, skype i te wszystkie bajery z netem związane i dopiero. A jak to nie pomoże to skontaktuj się z usługodawcą i niech on coś na to poradzi.

w nocy da sie grac, rana do 12 tez a puzniej nie…to wina serwa z internetu??/ moze ten kolo to jakoś ustawić czy cos takiego??/

Nie, nie chodzi o admina serwa w CS.On nic nie może zrobić, żebyś miał mniejszy ping. Kiedy jesteś w sieci LAN to nie tylko TY siedzisz na necie, ale jeszcze inni ludzie. Zapewne z twojego osiedla. Możesz grać w nocy i rano bo oni nie korzystają z neta i nic nie zamula połączenia. Jeżeli siedzi niewiadomo ile osób i zasysa pliki itd to twoje łącze jest ograniczone i wtedy nie ma się co dziwić. Trzeba albo czekać do tej nocy, albo pogadać z zarzadcą waszej sieci i pomyśleć co z tym zrobić lub iść do wszystkich powiedzieć, żeby wyłączyli kompy, bo grasz.

Witam mam problem od dwuch miesiecy mam co okolo 20 s lagi mam internet 15 mb wiec duzo mam maly ping 20 do 40 moj procesor to intel® corel2 Quad CPU q6600 @ 2.40 GHz 2.40 GHz

Pamiec ram 1,00 GB

typ systemu 32-biowy system operacyjny