Wielkość ikon na pulpicie

Jak zmienić wielkość ikon na pulpicie ( android 11) bowiem część jest duża a część mała. Chciałem ujednolicić aby wszystkie były duże.

Może twórca apki robi takie z przezroczystą ramką, wtedy potrzebujesz Luncher z opcją nadpisywania ikon gdy systemowa opcja zmiany kształtu (w na przykład „łezkę”) nie pozwala niwelować zbędnych przezroczystych marginesów.

Możliwe, że część apek nie ma aktualizacji od 5-6 lat stąd tak dziwaczne ikony np. za małe (niekompatybilne z HDPI).

Na czystym androidzie jest taka opcja i można skalować wielkość ikon. Trzeba wejść w ustawienia, opcje ogólne, ikony, rozmiar. Natomiast zakładam, że nie masz czystego androida tylko na pewno masz telefon z nakładką producenta. Wtedy jest mało prawdopodobne by skalowanie ikon było dostępne.

To nie tłumaczy czemu jedna ikona jest większa od drugiej. Pewnie piszesz o tym, by w rzędzie mieściło się 5 zamiast 4.

Ja niegdyś korzystałem z Nova Launcher’a Prime. Ten launcher ma od groma różnych funkcji, ustawień, którymi się można było pobawić. Może Nova ma opcję rozmiaru ikon.