Wielkość ikon w Viscie

Ostatnio chciałem sobie upiększyć Viste i mam mały problem z ikonkami. Wszystko widać na screenie (osobiście nie chce mieć takich wielkich ikon, dałem tylko takie dla dobrego przykładu):

scren1uo3.jpg

5 spośród nich (Mój komputer, kosz, Everest, Mozilla i folder) jest jakby na całą dopuszczalną szerokość i długość, a reszta jest jakby pomniejszona…czy ktoś wie jak ustawić, aby wszystkie ikony były duże?

z góry dzięki ;]

Usuń z pulpitu te mniejsze ikonki, pozostaw tylko te większe i je zmniejsz za pomocą: ctrl+rolka myszki :wink:

prawie śmieszne ;]

a teraz z chęcią wysłucham poważnych rad :slight_smile:

axcg , jak śmieszne? :expressionless:

A jak niby chcesz to zrobić? :open_mouth:

Później chyba przywrócisz te ikonki mniejsze…

PS. Tak się zastanawiam czy aby napewno te wszystkie gry i PhotoShop są aby napewno oryginalne :stuck_out_tongue: :wink:

nie będę przecież usuwać wszystkich ikonek tylko po to żeby dostosować tamte, po drugie nie wiem czy zostałem dobrze zrozumiany - w “średniej wielkości” (48x48) ikonki są identyczne, a mi chodzi o to żeby w wielkości 64x64 albo większej wszystkie ikonki były tej samej wielkości…

po pierwsze - to moja sprawa

po drugie - są ludzie na świecie, których stać na oryginalne oprogramowanie

po trzecie - jest coś takiego jak wersja trial ;]

No tak oczywiście są wersje Trial Assasin’a, Crysisa…

A tam u góry “osiołek” i uTorrent…

Nie musisz usuwać tych ikonek…

Wrzuć te ikonki do jakiegoś folderu i później je przywróć na pulpit :stuck_out_tongue:

mówiłem tu o PS CS3, bo on się troche różni cenowo od tych paru gierek ;] i nie oceniaj innych po sobie ;]

co mi to da? nic mi to nie da ;]

proszę o jakieś konkretne i poważne porady, z góry dzięki :slight_smile:

Nie da sie zmienić tych ikon, takie są rozmiary zrobione przez twórców programów. Jedynie możesz poszukać alternatywnych ikon.

Tyle.

co tyle #-o

______

axcg , skorzystaj z >>Icon Suite<< i dostosujesz ikonę jak tylko będziesz chciał :wink:

po instalacji wyskakuje taki komunikat:

error1bq7.jpg

axcg , “na” viscie działa na pewno, masz zrzut

:arrow: http://images31.fotosik.pl/332/90e401f3e4c2aa49med.jpg

pobierałem instalator z tego źródła

:arrow: http://www.tucows.com/preview/217176

rzeczywiście ta wersja działa, dzięki

zobaczę co uda mi się z nią osiągnąć ;]

edit: włącza sie, ale po próbie importowania jakiejkolwiek ikony wyskakuje kolejny runtime error…

axcg , czy na pewno wykonujesz …file --> new ??nastepnie otwórz (open) ??

Robie tak jak pisałeś i kolejno dostaje 4 błędy:

Icon Edit : Version - 2.1

Build 8

Error Number: 9

Subscript out of range


Debug Information:

PrjBackEnd.mTranslate.DrawMask

Icon Edit : Version - 2.1

Build 8

Error Number: 9

Subscript out of range


Debug Information:

PrjBackEnd.mDrawIcon.DrawIconEx

Icon Edit : Version - 2.1

Build 8

Error Number: 9

Subscript out of range


Debug Information:

PrjBackEnd.mDrawIcon.DrawIconEx

i na koniec runtime:

Run-time error '9':

Subscript out of range

i program sie wyłącza ;]

Spróbuj w trybie zgodności, może ruszy? :stuck_out_tongue:

już próbowałem, po drugie tu nie chodzi o “ruszenie” tylko “działanie” bo sam program sie włącza…

edit: już wiem o co chodzi…ten program ma ograniczenie do wielkości ikon do 48x48 ;] także chyba nic mi nie pomoże…

Powitać masz wszystko w porządku najlepiej ustaw sobie ikony klasyczne wszystkie bendą jednakowej wielkości chyba że masz słaby wzrok.