Wiem jak pogodzić zwolenników pirata i atomu!

Mam taki pomysł jak pogodzić zwolenników logo pirata jak i atomu !!

A mianowicie:

Tak jak znajduje się menu wyboru kolorystyki vortalu, to także można by umieścić (obok lub poniżej) menu: “Wybierz logo” i tam atom lub pirat !!

Myśle, że byłby to najlepszy sposób żeby pogodzić zwolenników obydwóch log.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji, i PZDR :slight_smile:

vvenomm takie coś było już proponowanie, nie wymyśliłeś tego ty :P. Admini się na to nie zgodzili :P, ponieważ vortal ma promaować tylko jedno logo ;).

juven muszę Cię zawieść ale ja to przedchwilą wymyśliłem przeglądając DP a na dział: “O vortalu” wchodzę jak coś piszę :stuck_out_tongue: więc wiesz … daruj sobie

Dokładnie ja to wymyśliłem i dostałem odpowiedź ze logo musi być unikalne i jedyne aby było rozpoznawalne jak te z vortalu i nie moze ich być kilku

może i teraz to ty to wymyśliłeś, ale najpierw ktoś cię wyprzedził i odpowiedź była taka jak napisałem w moim pierwszym poście

Co nie zmienia faktu że systuacja się już wyjaśniła więc nie rozumiem po co te dyskusje :confused:

Tak szczerze… patrzycie się chociaż na te logo jak wchodzicie codziennie na sita ? Pewnie nie… zresztą co za różnica i tak administracja wybiera nie urzytkownicy.

nie do końca tak jest…

Tzn. administracja może ustawić jakie zechce i tylko ona (administracja) ma do tego prawo,

lecz nie chcąc robić nic wbrew woli użytkowników - zapoznaje się z ich opinią i dopiero wówczas działa :slight_smile:

TAK :stuck_out_tongue:

Ale przyuważ:

jest to jakby znak firmowy,

i jeśli pierwszy raz dotrzesz na taki vortal,

a o jego istnieniu dowiesz się od znajomych, z wyszukiwarki,

to charakterystyczną cechą jest to właśnie logo.

Bo możesz wejść na inny serwis poświęcony tematyce programów,

lecz … będziesz pamiętał tylko adres …

A tak, to pomyślisz … zaraz … przecież na tym Vortalu co jest taki atom - tam są dobre programy :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

Sam dałem podobny pomysł. Administracja się niezgodziła.

Na szczęście powrócił atom więc luzik :slight_smile:

Popieram…tylko nie podoba mi sie to ze nidługo znowu prawdopodobnie beda chciali zmienic logo