Wierzyc czy nie

na czacie ktos straszyl mnie ze zainstaluje i cos co nazywa sie DLL.trojV i niszczy mi dysk.Czy wierzyc w cos takiego??Czym jest mozliwe zeby ktos orzez czat zrobil cos takiego??Jak sie przed czyms takim chronic

Alternatywną przeglądarkę: zamiast IE stosować: Moxillę/Firefox czy Operę!

Komplet antyszpiegowski: Pest Patrol/Spybot Search & Destroy (do wyboru) + Spyware Guard + Spyware Blaster. Dobrze jest mieć HijackThis i CWShredera.

Antywir i firewall rzecz gustu więc zanadto nie sugeruję tu nic. Jeśli ktoś ma inne pomysły to proszę bardzo. Wybór softu spory. A teraz zerknij do działu Narzędzia do usuwania i ochrony :stuck_out_tongue:

Tempest i ie7 pytanie było o zabezpieczenie sie a nie co lepsze według was(jaka przeglądarka)?

kolomyjka jak nie masz zabezpieczęn moze ktoś nad kompem przejać kontrolę

Ja myślę że przez czata to się nieda nic zrobić,koleś cię tylko straszy :slight_smile:

Na czatach to siedzą hakierzy :lol: Można zdobyć IP przez czata, ale trzeba jeszcze to umieć wykorzystać, a hakerzy to racej na czatach nie przesiadują :wink:

inż. Piniol hehe…dokładnie… a po drugie trudno by było przez czata(chociaż wszystko jest mozliwe: :D) przez gada juz prędzej…tak jak koledzy radzą opera lub fir fox i jakiś IS(kaspersky?) chociaz nic cie w 100 % nie zabezpiecz

Dlatego jako OTy lecą :!: :!: :!: