Wieszająca się gra

Witam mam jedynke Tomb Raidera, i mam z nią problem takiego typu jak w tytule czyli mi się wiesza… Wydaje mi się że to może być kwestia systemu bo mam XP a gierka jest dość stara i dodam że na 98 działała bez zarzutu… Wiesza się głównie przy włączaniu i gdy na przykład wczytuje zapisany stan gry, żadko ale również zdaża się że w trakcie gry się wisza ale problem głównie pojawia się przy uruchamianiu… Próbowałem przez emulator ale pograłem chyba z pięć minut bo gra chodziła beznadziejnie. Czy ma ktoś może jakąś rade na to?

PPM (czyli prawy przycisk myszy) na ikonce -> “Właściwości” -> “Kompatybilność” i wybierz uruchamianie w trybie zgodności z Windows 98, może pomoże ;]

inż.Piniol dobrze pisze, ale żeby było bardziej precyzyjnie to zamiast kompatybilnośc będzie tam na pewno “zgodność”.

nie dopisałem :oops: ale niestety tego też próbowałem po kolei każdą możliwość :frowning:

Złączono Posta : 06.09.2005 (Wto) 22:09

no i żeczywiście jest zgodność :wink:

Złączono Posta : 06.09.2005 (Wto) 22:36

no i dodam taką rzecz że gra wogóle chodzi z płytą ale… kiedy włączam gre z płyty CD to gra się włącza(oczywiście za którymś razem) ale niemoge odczytać zapisanej gry ani jej zapisać, gdy uruchamiam ją z twardziela wszystko jest…

Zmień stery do grafy na starsze :wink:

Zrobił bym to ale coś mi się niechcą zainstalować te które mam na płycie do grafy, wyskakuje jakiś błąd karta też już swoje lata ma(riva tnt2 model 64, 32MB)

Bo musisz najpierw usunąć te, które teraz masz :smiley: Driver Cleaner PRO :slight_smile: