Wieszające się wi-fi na laptopie

Witam. Mam taki problem, ze na Windows 8 Professional wiesza mi się wi-fi. Jak podłączę się pod jedną sieć i chcę zmienić na inną to ekran wyboru sieci się zawiesza. Mogę go normalnie zamknąć, jednak juz nie mogę go wywołać ponownie. Zazwyczaj kończy się na tym, ze laptop nie jest połaczony z zadna siecią. Pomaga restart systemu. Próbowałem instalować sterowniki dla windows 7 (normalnie i przez tryb zgodnosci), instalowałem tez sterowniki polecane przez DriverPack Solution, wyszukiwałem sterowniki po Device ID i za kazdym razem kiszka, jest to samo. Dodam, ze na Win 7 wszystko działa jak trzeba. Jakieś rady?

Laptop: Asus k52-DE, asus nie wypuścił swoich sterowników pod ósemkę…

problem ze sterownikiem od wi-fi napisz e-mail do producenta laptopa albo zadzwoń odwiedź stronę pomocy technicznej producenta laptopa

tam mi powiedzieli, że to system…

Zgadza się że to system nie ma do niego jeszcze odpowiedniego sterownika pozostaje czekać albo zmienić na starszy system kto to musi rozwiązać o ile laptop jest na gwarancji to pozostaje reklamacja i to do skutku nie dać się zbyć byle czym dystrybutor sprzętu jest za to odpowiedzialny

Laptop jest po gwarancji i był kupowany bez systemu. Dziwne ze tyle czasu nie ma sterowników

Dodane 06.05.2013 (Pn) 15:44

Laptop jest po gwarancji i był kupowany bez systemu. Dziwne ze tyle czasu nie ma sterowników

to zainstaluj windows 7 albo xp i po kłopocie

nie po to instalowałem 8 żeby teraz wracać do 7, nie?

No to czekaj aż wydadzą poprawkę dla sterownika innego wyjścia nie ma a internet połącz kablem