Wieszający się google chrome, miganie ekranu


(Artur520) #1

Witam,

Na laptopie dzieją się dziwne rzeczy. Chciałem odpalić iso za pomocą deamon toolsa jednak program nie wstawał. Chcąc go odinstalować nie udało się. Po ręcznym usunięciu go i wyczyszczeniu rejestru komputer nadal szalał. Wysypywał się explorator windows, nie dało się tworzyć folderów ( nie pojawiały się ) po restarcie jednak się pojawiły. Logów z otl nie da się utworzyć (exe, com, scr). Próbować z OTL z trybu awaryjnego czy użyć innego narzędzia?

Dodatkowo przy próbe skanowania dr. webem skan zatrzymuje się na 3 pliku zwanym ntoskrnl.exe oraz pojawił się dwuktronie błąd o parametrach 0x77b78dc9 0x00000014 mówiący o błędzie zapisu pamięci.


(Acorus) #2

Wykonaj logi w trybie awaryjnym.


(Artur520) #3

Z poprzednim komputerem sobie poradziłem przywracaniem systemu. Niestety mój drugi komputer oszalał. Skanowałem kompa Dr web cure it. Niby nic nie znalazł. Jednak chrome szaleje i kompletnie zawiesza kompa. Szczególnie przy wejściu na stronę kinomaniak.tv. Nie da się włączyć nawet menagera zadań. Do tego ekran potrafi migać jak przy przełączaniu grafik (integra/dedykowana).

Laptop acer 5820TG.

Logi z OTL:

http://wklejto.pl/136918

http://wklejto.pl/136919