Wieszający się google chrome, miganie ekranu

Witam,

Na laptopie dzieją się dziwne rzeczy. Chciałem odpalić iso za pomocą deamon toolsa jednak program nie wstawał. Chcąc go odinstalować nie udało się. Po ręcznym usunięciu go i wyczyszczeniu rejestru komputer nadal szalał. Wysypywał się explorator windows, nie dało się tworzyć folderów ( nie pojawiały się ) po restarcie jednak się pojawiły. Logów z otl nie da się utworzyć (exe, com, scr). Próbować z OTL z trybu awaryjnego czy użyć innego narzędzia?

Dodatkowo przy próbe skanowania dr. webem skan zatrzymuje się na 3 pliku zwanym ntoskrnl.exe oraz pojawił się dwuktronie błąd o parametrach 0x77b78dc9 0x00000014 mówiący o błędzie zapisu pamięci.

Wykonaj logi w trybie awaryjnym.

Z poprzednim komputerem sobie poradziłem przywracaniem systemu. Niestety mój drugi komputer oszalał. Skanowałem kompa Dr web cure it. Niby nic nie znalazł. Jednak chrome szaleje i kompletnie zawiesza kompa. Szczególnie przy wejściu na stronę kinomaniak.tv. Nie da się włączyć nawet menagera zadań. Do tego ekran potrafi migać jak przy przełączaniu grafik (integra/dedykowana).

Laptop acer 5820TG.

Logi z OTL:

http://wklejto.pl/136918

http://wklejto.pl/136919