"Wieszający" się komputer (przeglądanie stron www i gry)

Witam, można prosić kogoś o sprawdzenie logów z combofix?

Mam odpalone 3 przeglądarki i gg oraz antywirusa, czasami do tego dojdzie TC UP.

Zdarza się, że gdy chce zminimalizować jedną przeglądarkę, to trwa do kilka sekund.

Podczas gry w GTA SA, komputer czasami się zachowuje dziwnie, robi się czarny ekran w grze i nie mogę wyświetlić nic innego, zostaje mi reset. Dodam, że wciskając klawisze ALT + Tab, wyskakuje okienko do zmienienia aktualnego programu (nie mam pojęcia, jak to fachowo się nazywa), lecz nic to nie daje, pozostaje mi tylko reset.

Dobry rok temu, na tym sprzęcie śmigałem w bardziej wymagające gry i bardziej obciążałem peceta, a problemów nie miałem.

Korzystając z tego, że miałem praktyki w serwisie komputerowym, oczyściłem wnętrze jednostki, by nie było problemów z przegrzaniem, komputer też został sprawdzony i nie ma nic uszkodzonego.

Link do logów: http://wklejto.pl/108046

ps. W sobotę zapora poinformowała, że ktoś próbował się włamać, fakt faktem, że coś mu to nie wyszło, ale mogę się mylić.

tomaszpb , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, proszę o zapoznanie się z tematem zasady-wklejania-logow-forum-t253052.html i dostosowanie się do niego.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Temat poprawiony, pierwszy post również.