Wieszający się Windows 7 po instalacji

Witam,

Zainstalowałem Windows 7 x64 Home Premium i system chodzi szybko, lecz czasem się przytnie komputer, że nie da się ruszyć myszką, ani użyć klawiatury. Wcześniej miałem Windows XP x86 i nie miałem problemów. Czasem się odwieszało, ale raz lub dwa musiałem zresetować sam komputer, post miałem napisać wcześniej. Chciałem dodać, że nie mogłem u siebie kiedyś zainstalować Windowsa 7 i zainstalowałem go kilka dni temu u znajomego.

Sterowniki do płyty głównej instalowane ze starej płyty dołączonej przy zakupie.

Text z środka błędu z blue screena:

Screeny po restarcie komputera:

http://s1.pokazywarka.pl/bigImages/2076420/7534438.jpg

http://s1.pokazywarka.pl/bigImages/2076438/7534504.jpg

płyta główna: Asus P7H55-M

zasilacz: OCZ StealthXStream2 500W

HDD: Samsung f3 7200rpm SATA II

procesor: Intel i3-530 2.93GHz

grafika: GeForce GTX 460

Chciałem dodać tak na końcu, że to się nie wiesza cały czas tylko bardzo rzadko (może raz na dzień).

Odczytaj pliki minidump a będziesz wiedział co powoduje BSOD: szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html

Błąd jest spowodowany przez sterowniki karty graficznej, niestety instalowałem najnowsze ze strony producenta “Your PC currently has the latest driver installed for your GPU. No driver update is necessary at this time.”. Zainstaluje steroniki jeszcze raz i jak nie pomoże to jakieś starsze spróbuje. Chyba, że ktoś może mi doradzić coś innego.

Oprócz instalacji starszych sterowników, sprawdź jeszcze czy karta się nie przegrzewa - jeżeli tak wyczyść w niej chłodzenie.

Jeżeli problem będzie dalej występował przetestuj kartę na innym komputerze.