Wieszanie się aqq dzięki gifom "emenemsów"

Witam

Jestem nowy także prosze o nie banowanie czy kasowanie jesli nie dostosowałem sie do któregoś z wymogów forum :slight_smile:

Mam problem z aqq, w dniu dzisiejszym dodano emotki emenensów i się zaczeło to co widac w linku

http://img705.imageshack.us/img705/4843/wirus.jpg

Myślałem ze to wirus wiec skanowanie, nod32 nic nie wyłapał. odinstalowalem cały katalog gg, wszystko wyrzucilem, przeinstalowalem aqq i zaktualizowalem do najnowszej wersji, wszystko na próżno. dostaje wiadomosc, wyskakuje komunikat i aqq zawieszone

Problem dla mnie o tyle poważny ze uzywam aqq w pracy (dział obsługi klienta w dużym sklepie internetowym) także dzis praca stoi a klienci dzwonią zdenerwowani.

Pozdrawiam i dziękuje za ewentualną pomoc

Ciekawe, jak na to Linux reaguje :slight_smile:

Ja również mam ten problem i myślę, że na to na razie nie da się nic poradzić.

Chyba, że instalacja oryginalnego klienta albo przejście w pełni na XMPP.

no to pięknie

na aqq mam całą historie rozmów z klientami, ich zamówienia itd także bez tego leże i kwiczę na całej lini

Proponuję przeczytać:

[http://forum.aqq.eu/topic/5589-aqq-prob … __p__53871](http://forum.aqq.eu/topic/5589-aqq-problem-wtyczka-gg-access-violation/page view findpost p 53871)

http://forum.aqq.eu/index.php?app=track … st&p=19241

Skoro używasz komunikatora do kontaktów z klientami to może czas zmienić ów program na bardziej rozsądny lub chociaż powyłączać wszystkie zbędne usługi / dodatki? ;]

Ze swojej strony proponuję sprawdzić któryś z poniższych:

Tlen w wersji 6.0.3.77 - miałem, mam do chwili obecnej i sobie chwalę

Pidgin

Miranda dla bardziej zaawansowanych użytkowników

WTW mam i sobie chwalę ;]

“Zamykam zgłoszenie. Autor na razie nie naprawi tego błędu”

i tym optymistycznym akcentem zaczyna sie przedświąteczny burdel w zakupach i obsłudze. jesli tego nie naprawia w przeciągu kilku dni to chyba czas zmienić zajęcie :slight_smile: a tak spokojnie do tej pory było, wiedziałem że to nie moze trwac wiecznie :lol:

ewentualnie czy ktoś będzie tak dobry i ma pomysł jak przeniesc archiwum z aqq do konekta ? jeszcze przydaloby sie wyszukiwanie jak w aqq czyli jak mam kogos zapisanego robert warszawa i zaczne wpisywac warsz to mi wyskoczy lista kontaktow ktorzy maja taka fraze w kontakcie. konekt tego nie ma

wszelkie dodatki do aqq mam wyłączone, nawet wysyłanie smsów czy dodatkowe skiny, wszystko po to żeby w miare działało i nie zamulało kompa przy liscie kontaktów z okolo 800 osobami która sie powiększa codziennie o kilka nowych osób :slight_smile:

miałem dokładnie to samo… zainstalowałem po prostu wcześniejszą stabilną wersję zupełnie na świeżo i działa xD

– edit –

nie działa :-/

zamiana ggnet.dl ze starego aqq nic pewnie nie da ?

Niestety nic nie da. W linkach podanych przez Kpc21 jest wyjaśnione, że twórcy GG coś zmienili i teraz czekamy na stosowne zmiany we wtyczce gg network.

Na razie polecałbym użycie Web GG lub GG… Najnowszą wersję warto zainstalować bo jest fajny dodatek OpenFM :stuck_out_tongue:

Urzerać się z mnóstwem reklam specjalnie dla OpenFM w którym nigdy nic wartościowego nie znalazłem…

Ja mam najnowsze AQQ i nie zauważyłem u siebie m&m’s ów

goscnet , na forum używamy polskiej pisowni. Proszę poprawić błędy w temacie i zacząć jej używać na forum. Inaczej zostaną wyciągnięte konsekwencje. Przeczytaj regulamin.