Wieszanie się kompa

Możecie mi powiedzieć czym może to być spowodowane … Co jakiś czas bez żadnej przyczny nagle się wiesi komp w ten sposób,jakbym miał zablokowane wszystko klikam np. na ikonke na pulpicie a ona się nie uaktywnia … Pomaga naciśnięcie ctrl+alt+del ale co tego, wiem, że coś jest nie tak…Sprawdzałem kompa czym się da logi sa chyba czyste…Co to może być jakaś część się wali czy coś ??? Mam tak od 3 dni re-instalacja systemu nic nie daje, formatowałem już 2 razy … raz na NTFS potem na FAT32 … nic … HELP ME :frowning: :frowning: :frowning:

Kupowales jakis nowy sprzet (np pamiec, procesor, plyta) do komputera ?

Jesli nie to co zrobiles zanim sie to stalo?

Sprawdz w Podgladzie zdarzen jakie bledy sa

Start > Uruchom > wpisz eventvwr.msc

Kliknij na Aplikacje i System > przeczytaj czego dotyczy blad lub zapodaj screena

Sprawdzał je ktoś na forum?? Jeśli nie masz pewności i nie sprawdzał ich tu nkt to je wrzuć. Może tam jest pies pogrzebany. Może to być też wina sprzętu (ale sądze że wtedy komp zawieszał by sie “bez reakcji” lub restartował :?)

Robiho to nie pomaga … A więc log :

Na drugi raz nie podawaj tutaj loga z Hijacka tylko w dziale Bezpieczenstwa.

Wykonaj to:

Start -> uruchom -> msconfig odznacz zbędniki:

daemon.exe

nwiz.exe

msmsgs.exe

NeroCheck.exe

W Hijacku zaznacz

Log w jest porzadku.

Sprawdz w Start > Uruchom > wpisz services.msc

czy Usluga Harmonogram Zadan ustawiona jest Recznie, jesli nie to ustaw na Reczny

I wykonaj po tym jeszcze to:

Prawy klik w Mój komputer -> Właściwości -> Zakładka zaawansowane -> Uruchamianie i odzyskiwanie ustawiania -> Odznacz automatycznie uruchom ponownie.

Zamiast restartu powinien wyskoczyć Blue Screen, i tam bedzie blad,ktory przepisz typu 0x00000 itd i nazwa pliku jesli sie pojawi i zapodaj na forum to zobaczymy co sie dzieje.

Chyba - Panel sterowania >>> System >>> Zaawansowne >>> Uruchamianie i odzyskiwanie

Klikasz Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję na Brak.

Ale chyba nie kmnincie komp się nie restaruje zawiesza się w ten sposób,że klikam myszką na ikony na pasek narzędzi na menu start i się nie uaktywnia jak tylko nacisne ctrl+alt+del to działa … Ale to przecież nie jest wszystko git…

Sprawdź dokładnie dysk na okoliczność występowania uszkodzonych sektorów i plikow. Wlacz scandisc

Instalowales jakis program zanim to sie stalo?

Ale zonk przestało (chyba bo wszystko na to wskazuje) się wieszać…A w czym wina ?? A w myszce kołko się zacinało i to powodowało to wszystko… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Taka myszka tyle zamieszania może narobić :stuck_out_tongue: Wystarczyło,że ją rozkreciłem “odkurzyłem” i śmiga … ale thx dla wszystkich :smiley: