Wieszanie się komputera

http://komputery.katalogi.pl/Wieszanie_ … 33705.html

tutaj jest cały mój problem

sory za szybką metodę wklejania linku, ale nie dałbym rady napisać wszystkiego od początku…

jaki zasilacz ?? odkręć bok komputera (jak na niego patrzysz to lewy) i sprawdź jak się mają kondensatory - takie walcowane elementy elektroniczne, czy nie są wypukłe.

Deer DR-C350 ATX

350w

kondensatory sa ok

jeleń to nie jest zasilacz z najwyższej półki, proponuję pożyczyć od znajomego zasilacz lub zainwestować w jakiegoś fortrona,deltę 350W. jeśli chodzi o zawieszanie się komputera to jest ono losowe ?? ekran się freezuje (zamarza) ??..

wieszanie jest powodowane programami:

DC++

Mozilla

programami skanującymi - Avast!, ComboFix, MindSoft Utilities XP: ScanDisk

oraz czasem jak jakas czynnosc wykonuje, kopiuje/przenosze plik, używam painta…

dodam tez taka ciekawostke ze nie mogę sformatować dysku - zatrzymuje sie na okolo 30%

(przy nowej instalacji windowsa)

a zasilacz może chyba wystarczyc jak na mój komp

asrock k8nf6g-vsta

sempron 2600+ 1,6ghz

2x 256 ddr1

samsung 250gb

zinteg gef6100

Witam. Ja bym proponował od sprawdzenia sterowników windowsowych… W moim przypadku komputer wieszał się dlatego iż źle miałem zainstalowany sterownik od dźwieku… i to nie jest wina zasilacza, bo komputer by się wyłączał a to system się zatrzymuje, zacina ;] aha i jak formatujesz to od razu wszystkie dyski na raz …i luknij na ustawienia w biosie.

zainstaluj program HD TUNE i wklej zawartość zakładki HEALTH, przetestuj pamięć programem MEMTEST.

spróbuje zainstalować windowsa na innym dysku… mam jakis stary 10gb

i z tamtego jakoś może da się ten zły naprawić bez usuwania całości plików